Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2138 miejsce

Sieradz: Seksigraszki w policji!

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2009-06-19 08:26

Budynek Ośrodka Szkolenia Policji w Sieradzu, w którym dochodziło do gorszących scen z udziałem policjantów. Szkolą się tutaj głównie funkcjonariusze z Łodzi, ale także z innych komend w województwie i w całym kraju.

 / Fot. Express IlustrowanyTe zdjęcia to nie kadry z filmu erotycznego. Zrobione zostały w Ośrodku Szkolenia Policji w Łodzi z siedzibą w Sieradzu. Pokazują co dzieje się tam po zakończeniu zajęć. Ubrana na czarno funkcjonariuszka biega z pejczem i kajdankami obszytymi różowym futerkiem, zachęcając kolegów do erotycznych igraszek.

Funkcjonariusze odbywający kursy w Ośrodku Szkolenia Policji w Sieradzu przekazali nam film pełen pikantnych scen, który nakręcili nocą w koszarach.

Widać na nim ze szczegółami, jak młodzi policjanci i policjantki zabawiają się w swoich pokojach i na korytarzach, gdy przełożeni spokojnie śpią. Aż trudno uwierzyć, że to nie amatorski film erotyczny.

Blondyna z pejczem

Jaka jest fabuła obrazu? Otóż w pierwszej scenie oglądamy, jak na długim pustym korytarzu pojawia się atrakcyjna, długonoga blondynka w stroju prostytutki. Dama jest w butach na wysokich obcasach, ma obcisły, prześwitujący kombinezon przepasany... czarnym policyjnym pasem. Jej szyję zdobi różowa obroża wysadzana koralikami. Na głowie ma czapką policjanta w stopniu posterunkowego. W rękach trzyma różowe kajdanki i czarny pejcz.

- Czy mnie ktoś tu zamawiał? - woła wpadając do jednego z pokoi. Po chwili słychać przeciągły pisk, a potem śmiech urzędującej tam młodej kobiety i mężczyzny. Rzekoma prostytutka wchodzi do następnego pomieszczenia, gdzie też przebywa jakaś para.

- Na ziemię, szybko! - krzyczy smagając pejczem swoich rozmówców. Z pokojów wybiegają kolejne pary. Mężczyźni są w niekompletnych, czarnych mundurach albo krótkich spodenkach i koszulkach z napisem "Policja". Świetnie się bawią. Pstrykają zdjęcia.

- Ale jest fajnie! - komentują. Im również "dama lekkich obyczajów" nie szczędzi razów pejczem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.