Facebook Google+ Twitter

Sieradz: Spłonął osobowy ford

1 sierpnia, o godz. 14.47, na jednej z ulic Sieradza zaczął płonąć samochód marki ford. Jedynie szybka reakcja przechodniów oraz natychmiastowy przyjazd straży pożarnej sprawiły, że nie było ofiar.

1 z 9 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Tuż po przyjeździe straży. Fot. Marek Zachar
Tuż po przyjeździe straży. Fot. Marek Zachar

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Wobec tego Mateuszu przepraszam za impulsywność. Źle odczytałem Twoje intencje. Marku nie zasłaniaj się modelem aparatu, zdjęcia bowiem robi fotograf.

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak sie zastanawiam nad zajawką - jakie ofiary miały być? Kierowca?Myślę ze straż by nie zdązyła przyjechać zanim by kierowca uciekł. Wybuch benzyny? To myślę, że też ofiar by nie było bo kto by się zbliżał do palącego sie samochodu.

Widzę, że po raz kolejny jest rozmowa o jakości zdjęć...

A Mateuszowi chodziło nie o nie przyznawanie gwiazdek a o nieocenianie tak nisko....

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to gratulacje Marku że jesteś zawsze tam gdzie coś się dzieje, tylko jeszcze troszkę by się przydało refleksu z zamieszczaniem materiałów w serwisie, tu link do materiału zamieszczonego w dniu 1 sierpnia tuż po pożarze. Pozdrawiam serdecznie Piotr Andrzejak i życzę samych sukcesów w serwisie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja także przyznałem 5 Panu Markowi. Mariuszu, nie miałem na myśli, że jest źle. Nie dawno ja zaczynałem i wiem, że jest trudno zacząć. Dlatego uważam, że dawanie jednej gwiazdki początkującym osobą jest trochę nie sprawiedliwe. Moim zdaniem to Ci co mają tak zwaną "trumienkę" powinni pomagać i motywować, a nie wstawiać 1;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak jest nie są to może super fotografie nie ukrywam że zrobione marnej jakości sprzętem ( KODAK C300 ). Ale obiecuję , że jak się wreszcie dorobię lepszej jakości aparatu poprawię to i owo w swych zdjęciach. Dziękuję za opinie te dobre jak co najważniejsze i te złe. Każde słowa przyjmuję z pokorą i podejdę do wskazówek rzetelnie i obiektywnie. Pozdrawiam Marek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rozumiem Mateuszu, że reprezentujesz grupę zawodowych fotografów, grupę do której zresztą nie należą Drogie Panie. Stąd zapewne posiadasz mandat do nawoływania o nie przyznawanie gwiazdek debiutantowi. Ja reprezentuję zaś grupę amatorów, w tym także Drogich Pań i stwierdzam, że reportaż jest niezły. Wiadomo o co chodzi, jest akcja, jest żywioł - jest reportaż. Ja to kupuję.
Owszem, trochę kuleją kadry, ucieka ostrość, za dużo wolnej przestrzeni, za daleko "jądra", ale jest dobrze. Daję "5" na zachętę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panowie spokojnie z tymi gwiazdkami. Pan Marek dopiero zaczyna, podpowiedzmy najpierw co jest źle, a w kolejnej galerii go ocenimy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.