Facebook Google+ Twitter

Sieradz. Spotkanie Wielkanocne w 15 SBWD - relacja

Współautorzy: Jarosław Stanioch

Dowódca 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia, gen. bryg. Mirosław Siedlecki, spotkał się z kadrą zawodową, pracownikami cywilnymi brygady, byłymi i obecnymi żołnierzami brygady oraz zaproszonymi gośćmi.

Spotkania wielkanocnego / Fot. Piotr AndrzejakWśród zaproszonych gości byli między innymi, Pan poseł Mieczysław Łuczak, wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, gen.bryg. Janusz Sobolewski, zastępca szefa Zarządu Planowania Systemów Dowodzenia i Łączności Sztabu Generalnego, włodarze miasta Sieradza, powiatu sieradzkiego, zduńskowolskiego, duchownych i przedstawicie firm z regionu.


Celem spotkania było spotkanie i złożenie życzeń, wspomnienie świąt Wielkiej Nocy. W rozmowie Wiadomości24.pl, z gen. bryg. Mirosławem Siedleckim, dowódcą 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia, dowiedziałem się iż w tych dniach świątecznych, wspomina się żołnierzy którzy są na misiach pokojowych, w dalszej rozmowie z generałem Siedleckim, usłyszałem iż są to bardzo ważne święta w religii katolickiej.Po oficjalnych życzeniach od dowódcy 15 SBWD i zaproszonych gości, była również cześć artystyczna w której wystąpiła Pani Magdalena Grzechnik, z klubu 15 SBWD, która przedstawiła krótki program artystyczny.

Poświecenie pokarmów / Fot. Piotr AndrzejakPo tym nastąpiło poświęcenie polarów przez księdza seniora prał. ppor. Józefa Frątczaka. Było to już kolejne spotkanie świąteczne dowódcy brygady z gośćmi i kadrą brygady

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.