Facebook Google+ Twitter

Sieradz - uchwycone w kadrze

Tak wyglądał jeden z przystanków komunikacji miejskiej i PKS w centrum Sieradza przez ostatni tydzień. Niestety, władze miasta odpowiedzialne za ład i porządek w mieście, nic z tym nie potrafiły zrobić.

Walające się butelki po alkoholu, niedostrzeżone przez kierowców autobusów, jak i nikogo z włodarzy miasta. / Fot. Piotr AndrzejakDopiero moja interwencja w sieradzkiej Straży Miejskiej i bezpośrednio w Przedsiębiorstwie Komunalnym zmieniła stan faktyczny. W sobotę jeden z pracowników PK posprzątał pechowy przystanek. Nie jest to pierwszy tego typu problem w Sieradzu, w październiku 2009 r. pisałem już o bałaganie na przystanku.

W tamtym materiale opisywałem tapczan, który leżał na przystanku kilka miesięcy. I już wtedy dowiedziałem się od zastępcy prezydenta Sieradza Cezarego Szydło, że cały problem leży w tym, że to użytkownicy tych wiat śmiecą i dlatego jest taki bałagan.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy

Tylko czy władze miasta i zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji nie widzą problemu bałaganu na przystankach?Wiata autobusowa na ul. P.O.W w Sieradzu / Fot. Piotr Andrzejak Możliwe, że władza miasta, jak i członkowie zarządu MPK z Sieradza nie korzystają z komunikacji zbiorowej, ale chyba powinni wiedzieć, że autobusami poruszają się również dzieci i nie powinny widzieć walających się butelek po alkoholu na przystanku. I tu należy mieć tylko nadzieję, że włodarze naszego miasta przejrzą na oczy i zaczną
zwracać uwagę na nieporządek w mieście.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

cichooooo
  • cichooooo
  • 07.04.2011 20:00

piotruś startuje na dziennikarza roku, nie przeszkadzajcie mu, zacznijcie nu dopingować

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mieszkaniec
  • Mieszkaniec
  • 04.04.2011 08:33

Panie Piotrze czego Pan się spodziewa po władzach miast, oni potrafią wydawać bezmyślnie tylko państwową kasę na soje poronione pomysły

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.