Facebook Google+ Twitter

Sieradz - uchwycone w kadrze

Tak wyglądał jeden z przystanków komunikacji miejskiej i PKS w centrum Sieradza przez ostatni tydzień. Niestety, władze miasta odpowiedzialne za ład i porządek w mieście, nic z tym nie potrafiły zrobić.

Walające się butelki po alkoholu, niedostrzeżone przez kierowców autobusów, jak i nikogo z włodarzy miasta. / Fot. Piotr AndrzejakDopiero moja interwencja w sieradzkiej Straży Miejskiej i bezpośrednio w Przedsiębiorstwie Komunalnym zmieniła stan faktyczny. W sobotę jeden z pracowników PK posprzątał pechowy przystanek. Nie jest to pierwszy tego typu problem w Sieradzu, w październiku 2009 r. pisałem już o bałaganie na przystanku.

W tamtym materiale opisywałem tapczan, który leżał na przystanku kilka miesięcy. I już wtedy dowiedziałem się od zastępcy prezydenta Sieradza Cezarego Szydło, że cały problem leży w tym, że to użytkownicy tych wiat śmiecą i dlatego jest taki bałagan.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy

Tylko czy władze miasta i zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji nie widzą problemu bałaganu na przystankach?Wiata autobusowa na ul. P.O.W w Sieradzu / Fot. Piotr Andrzejak Możliwe, że władza miasta, jak i członkowie zarządu MPK z Sieradza nie korzystają z komunikacji zbiorowej, ale chyba powinni wiedzieć, że autobusami poruszają się również dzieci i nie powinny widzieć walających się butelek po alkoholu na przystanku. I tu należy mieć tylko nadzieję, że włodarze naszego miasta przejrzą na oczy i zaczną
zwracać uwagę na nieporządek w mieście.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

cichooooo
  • cichooooo
  • 07.04.2011 20:00

piotruś startuje na dziennikarza roku, nie przeszkadzajcie mu, zacznijcie nu dopingować

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mieszkaniec
  • Mieszkaniec
  • 04.04.2011 08:33

Panie Piotrze czego Pan się spodziewa po władzach miast, oni potrafią wydawać bezmyślnie tylko państwową kasę na soje poronione pomysły

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.