Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

34902 miejsce

Sieradz. Wizyta Antoniego Macierewicza

Z ponad godzinnym opóźnieniem rozpoczęło się spotkanie z Antonim Macierewiczem. Przewodniczącym zorganizowanego przez działaczy PiS, zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy rządowego samolotu Tu-154 w Smoleńsku.

Maciarewicz w Sieradzu / Fot. Piotr AndrzejakDzisiejsze spotkanie odbyło się w sali C starostwa powiatowego. Jego organizatorem było biuro posłanki Krystyny Grabickiej z Sieradza. Podczas spotkania poseł Macierewicz, opowiadał o pracach zespołu do wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej.



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Macierewicz jak "zdarta płyta", w kółko to samo powtarza. Prywatnie, chciałbym usłyszeć konkrety a nie dywagacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 17.05.2011 15:34

Św, pamięci Lech Kaczyński tak dalece nie ufał panu Maciarewiczowi ,że aby uniknąć skandalu nie upublicznił drugiej częsci jego raportu - ot i tak wiarygodny jest Maciarewicz!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Weteran
  • Weteran
  • 15.05.2011 09:40

Prawda o katastrofie smoleńskiej zmiecie rząd PO z powierzchni ziemi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@elza
  • @elza
  • 15.05.2011 06:56

Brakowało komuś odwagi ? czy jest bezimienny ? Prawda nie dopuści PiS-u do władzy . Ludzie pamiętają ...2005-2007. Twoja prawda jest tak wiarygodna jak posługiwanie się cudzym imieniem ale to takie pisowsko proste!

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 14.05.2011 16:21

ale tłumy na sali buuuhahaha
jeśli policzymy reporterów, kamerzystów, kierowce taliba, sprzataczke, woźnego ze trzech którzy trafili tam przez pomyłke to zostanie około 10 osób (miejscowe kółko różańcowe) zainteresowanych fantazjami Antka

Komentarz został ukrytyrozwiń
PiS
  • PiS
  • 14.05.2011 12:37

gwiazdka, trolu pokaż swoje materiały

Komentarz został ukrytyrozwiń
gwiazdka
  • gwiazdka
  • 14.05.2011 12:27

Dzizus, aż dwie osoby były potrzebne, żeby zrobić taki materiał? Żenua.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Puste krzesła wskazują, że nie jest z naszym krajem tak źle. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 14.05.2011 10:16

Inteligentni inaczej łączcie się @ :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
elza
  • elza
  • 14.05.2011 09:57

Prawda wymiecie z polityki dzisiejsze Elity PO !!