Facebook Google+ Twitter

Sieradzki sąd wyznaczył nowy termin rozprawy pijanego kierowcy

Jak informowałem czytelników Wiadomości24.pl, rozprawa zatrzymanego przeze mnie pijanego kierowcy miała się odbyć w grudniu ubiegłego roku. Niestety termin tej rozprawy został odwołany. Jest już nowy.

60-letni mieszkaniec Sieradza zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. / Fot. Piotr AndrzejakMinął prawie rok od dnia, kiedy Zbigniew W. prowadził Opla, będąc pod wpływem alkoholu. Miał prawie 3 promile alkoholu we krwi. Najnowszy termin rozprawy Zbigniewa W. został wyznaczony na 16 października tego roku i należy już mieć tylko nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie, aby sieradzki sąd wydał wyrok w tej głośnej sprawie.

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (5):

Sortuj komentarze:

Informacje tą zamiesiłem bo gro osób pisało do mnie z zapytaniem kiedy zapadnie wyrok w tej sprawie, a nie będę każdemu z osobna odpisywał kiedy jest rozprawa. To dla czego nie odbył się pierwszy termin rozprawy niestety nie mogę wszystkich poinformować na łamach link Panie Piotrze Panfil jednak są osoby które to interesuje i dlatego to pisze, przykro mi że nie jest pan tym zainteresowany, wiec po co pan zabiera w tym temacie zdanie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No właśnie Leszku:) Nic nie wynika z tego. Czemu autor nie poszedł do sądu się spytać, czemu się sprawa przeciąga?????? A może łaskawie Piotr Andrzejak napisze co się stało dalej z kierowcą? Napisał w poprzednim artykule, że "Kierowca nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość i uprawniających do jazdy." Do jasnej ciasnej, ale czy posiadał w ogóle prawo jazdy? Jeśli tak to, czy policja mu je zabrała? Może dalej prowadzi samochód i ma prawko? Nie ma podstawowych informacji. Ten artykuł nic nie wnosi. Tylko daje informację, kiedy rozprawa, a co to kogo interesuje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przemek, to jest tylko moje zdanie:) To ja może też pójdę do sądu i poproszę o daty rozpraw, gdzie na ławce oskarżonych zasiądzie osoba, która kierowała pod wpływem alkoholu. Oczywiście to opublikuję, jaki w tym sens? Lepsze już są statystyki, a nie kiedy kto ma sprawę heh.

Ja rozumiem, że Piotr go złapał osobiście i my to wszyscy wiemy, ale po co w kółko o tym trąbić? Nie lepiej napisać, że sąd już skazał? Według mnie to jest takie chwalenie się, że Piotr złapał pijanego. Wszyscy już o tym wiedzą - był już o tym artykuł.

Kolejna sprawa Przemek, jaką napisałeś to info, kiedy szukać informacji o wyroku. Przemku, wiesz dobrze (chyba nie muszę Ci tłumaczyć), że najlepszy sposób to codziennie czytać link W czym tu problem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze. Ja mysle, ze tekst informuje zarowno o terminie rozprawy jak i o fakcie, ze zostal przelozony. Jedyne zastrzezenie jake mam do tekstu jest takie, ze w zasadzie nie wiem czy autor tylko informuje o dacie czy zwraca uwage na to, ze sprawa niewiadomo czemu sie przeciaga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Według mnie artykuł powinien pojawić się, jak już osądzą tego człowieka, a nie teraz. Co z tego, że będzie rozprawa? Każdy wie, że stanie przed sąd. Najważniejszy jest wyrok!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.