Facebook Google+ Twitter

Siergiej Sadow - "Spadkobierca zakonu" księga 1, t.1

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-01 19:23

W najbliższy piątek, 5 lutego, na księgarskich półkach pojawi się pierwszy tom "Spadkobiercy Zakonu", nowej sagi dla młodzieży. Wydawcą książki jest Fabryka Słów.

 / Fot. PromoO książce:

Uważaj, czego sobie życzysz - może się spełnić...

Któryż chłopiec, choć raz w życiu nie marzył, by znaleźć się w krainie, gdzie nie ma szkoły i nudnego odrabiania lekcji? Gdzie można spotkać elfy, jednorożce i inne niezwykłe stworzenia. Gdzie magia uczyni go niezwyciężonym wojownikiem, niezrównanym szermierzem i bohaterem na bojowym rumaku. Uważaj, czego sobie życzysz, gdyż możesz to otrzymać! Jak 13-letni Jegor, którego magiczny artefakt wywlókł z bezpiecznej rzeczywistości do innego świata. Szermierz, wojownik, mag? Ależ proszę! Tylko nic za darmo. Świat magii nie daje prezentów. Do celu zmierza się poprzez pot, krew i łzy, a bohaterstwo to ciężki kawałek chleba. Choć jest się tylko nastolatkiem, trzeba wydorośleć, przestać się mazgaić i godnie przyjąć insygnia rycerza.
Czy Jegorowi uda się odnaleźć bliźniaczy Klucz, który zaprowadzi go z powrotem do rodzinnego domu?

O autorze:

Pisze pod pseudonimem. Urodzony w roku 1975 w Kujbyszewie (dziś Samara) nad Wołgą, gdzie nadal mieszka. Absolwent automatyki i technologii informatycznych. Z zawodu inżynier komputerowiec, obecnie administrator baz danych w strukturach państwowych.
Przez pewien czas programista w centrum pomocy psychologicznej dla rodzin i młodzieży, co okazało się doświadczeniem na tyle inspirującym, że bohaterami jego książek najczęściej zostają właśnie dzieci. Autor kilkunastu powieści, z których dwie przełożono na język polski. Początkowo publikował w Internecie. Na papierze zadebiutował w 2002 roku powieścią "Cena zwycięstwa". Pisuje zarówno fantasy, jak i SF. Najwięcej wielbicieli zyskała jednak przeznaczona dla młodzieży seria fantasy "Rycerz Zakonu".

Autor: Siergiej Sadow
tytuł: Spadkobierca zakonu, księga1, t.1
data wydania: styczeń 2010
ISBN-13: 978-83-7574-150-6
wymiary: 125 x 205
oprawa: miękka
seria: Obca Krew

Wydawnictwo Fabryka Słów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.