Facebook Google+ Twitter

Siesta w Studio! Tego jeszcze u nas nie było! Marcin Kydryński poleca

Współpracujący z nami w ramach akcji Bilet za recenzję Teatr Studio, dziś ma niezwykłą propozycję muzyczną. Autorów W24 zaprasza na koncert mistrza bossa novy Marcio Faraco. Gospodarzem koncertu z cyklu "Siesta w Studio", będzie Marcin Kydryński.

 / Fot. Teatr StudioMarcio Faraco, mistrz bossa novy wystąpi w teatrze Studio z jedynym koncertem w Warszawie.

Brazylijski pieśniarz, kompozytor, producent, gitarzysta. Jego muzyczny styl ukształtowały liczne podróże, dzięki którym poznał różne tradycje muzyczne Brazylii: baiao, samba, toada. Dziś należy do czołowych interpretatorów bossa novy.

Teatr Studio kontynuuje zeszłoroczny cykl koncertów artystów prezentowanych co niedziela w Radiowej Trójce w kultowej audycji Marcina Kydryńskiego. Rolę prowadzącego i artystyczne przywództwo Siesty w Studio przyjął zresztą sam autor programu. Jako pierwszy wystąpił z zespołem wybitny wokalista fado: Pedro Moutinho – legenda portugalskiej piosenki. Marcin Kydryński zaprosił kolejno takie postaci, jak Nancy Vieira z Wysp Zielonego Przylądka czy Tchekę.


Dla naszych autorów, którzy mają uzupełniony profil, przynajmniej status Debiutanta i zadeklaruje napisanie recenzji, mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert, który odbędzie się 30 września o godzinie 18.

Na zgłoszenia czekamy do piątku, do godziny 10.


Teatr STUDIO, 30 września 2012 r., godz. 18.00

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mam nadzieję, że Teatr Studio podaruje Wiadomościom 24.pl zaproszenia (najchętniej dwuosobowe) na 10 listopada na godzinę 16, gdy grany będzie monodram w wykonaniu Marcina Bosaka "Rachatłukum".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.