Facebook Google+ Twitter

Sikorski: jesteśmy otwarci na Joannę Kluzik-Rostkowską

- PJN i Polska XXI mogły stworzyć sensowną opozycję wobec nas. To co się dzieję z obydwoma ruchami jest niedobre, bo zwiększy władztwo Kaczyńskiego nad swoja partią. - mówił w piątek na antenie Radia ZET minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

Radosław Sikorski / Fot. domena publiczna, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Radek_Sikorski_051207-D-2987S-040.jpgSzef MSZ ubolewał nad zmianami zachodzącymi w PJN. - To co się dzieję z obydwoma ruchami jest niedobre, bo zwiększy władztwo Kaczyńskiego nad swoja partią. To jest człowiek któremu sprawia przyjemność łamanie ludzi i ich upokarzanie - mówił.

Radosław Sikorski podkreślał także gotowość do przyjęcia w szeregi PO Joanny Kluzik-Rostkowskiej. - Jako PO jesteśmy otwarci na Joannę Kluzik-Rostkowską, ale już nie widzę entuzjazmu jeśli chodzi o Elżbietę Jakubiak - mówił. Obydwie posłanki oskarżały PO, jednak, jak to określił minister Sikorski, Jakubiak robiła to "pisowskim językiem zdrady".

Odnosząc się do ostatnich transferów politycznych, szef MSZ powiedział, że PO nie jest partią zasklepioną ideologicznie, potrafi przyciągać nowych ludzi. - Ja jestem najlepszym przykładem tego, jeśli oceniamy kogoś jako wartościowego polityka to można u nas nie tylko zagrzać miejsce, ale też się rozwinąć - dodał.

źródło: onet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

puchacz
  • puchacz
  • 16.06.2011 20:28

pani rostkowska to znakomity polityk gratuluję po i pisowscy niech płaczą

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 12.06.2011 17:48

Sikor, a jak ją weźmiesz?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 11.06.2011 20:55

Wszystkie ścieki spływają do PO.

Brakuje w tej parti Leppera i wtedy będzie komplet.
Gratuluje strategom PO odwagi i wizji ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co tam JKR? Są u nas tacy posłowie, którzy w ciągu 21 lat zaliczyli wszystkie bez wyjątku partie, a nie parę. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak by nie mógł być otwarty dla koleżanki z PiS? Tylko jak szeroko będzie otwarta Pani JK-R?
Być może się otworzy na Palikota.
Trochę szkoda czasu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Był taki polityk (nie będę wymieniał go z imienia i nazwiska, tym bardziej, że nie jest on z mojej bajki, ale kto śledzi przynajmniej pobieżnie wydarzenia w kraju, będzie wiedział o kogo chodzi), który powiedział: "tylko świnia nie zmienia poglądów".

Dlaczego przytoczyłem właśnie tą wypowiedź? Ponieważ zauważyłem, że "wolty" ludzi z tzw. PJN, jak to określiła wyżej Pani Magda, nie można rozpatrywać w kategoriach zmiany poglądów.

Czyżby ludzie tworzący to rachityczne stowarzyszenie zmienili poglądy? Jeśli ktoś tak myśli, to gratuluję mu dobrego rozeznania psychologicznego w zakresie motywacji działania ludzi.
Ta miła Pani nie wiedziała dla kogo pracowała i "wypruwała sobie żyły"? Nie była świadoma? Miała wtedy "pomroczność jasną"?
Jeżeli ona sama twierdzi, że niewdzięcznik Jarosław K. nie docenił jej tytanicznej pracy, to tym gorzej dla niej! Ta współpraca nie trwała kilka dni, czy tygodni... Aż tak długo musiała z nim współpracować, aby rozpoznać intencje, styl pracy, inteligencję swojego szefa i jego priorytety?
Jeżeli PO bierze pod swoje skrzydła takich ludzi, to już nic z tego nie rozumiem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sikorski, odwrócił się od partii, która wprowadziła go na polityczne salony, zatem rozumie wolty innych , Kluzik- Rostkowskiej też.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.