Facebook Google+ Twitter

Sikorski: na miejscu Rokity zmieniłbym zamki w drzwiach

- Gdyby moja żona zrobiła mi to, co Nelly Rokicie, zmieniłbym zamki w drzwiach - powiedział w TVN24 były szef Ministerstwa Obrony Narodowej Radosław Sikorski.

Rozmowa Sikorskiego z dziennikarką. / Fot. screen/www.tvn24.plJak podaje TVN24, Sikorski, komentując sytuację, w jakiej znalazł się Rokita, powiedział: - Z tego co wiem, pani Rokitowa prowadziła z panem prezydentem wielomiesięczne rozmowy, a Jan Rokita nic o nich nie wiedział. W małżeństwie takie rzeczy nie powinny się dziać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Oprocz uczucia ktore miejmy nadzieje laczy malzonkow,istnieje jeszcze takie cos jak zaufanie.
A tajne negocjacje za plecami meza z Prezydentem i wyslanie Go do odkurzacza i garkow ,to brzdki czyn.Pan Radek wiec ma racje .Zamek powinien byc wymieniony .
A ktore to kobiety wyrazily zgode ne reprezentowanie i decydowanie o Ich losie przez Pania Nelly.
Brak Jej nawet w tej dziedzinie kwalifikacji.
No ale za to solidny szmal.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro pan Sikorski aż chciałby zamki w drzwiach zmieniać to widocznie ma małe zaufanie do własnej żony. A co to ma za znaczenie że Nelly Rokita jest doradcą prezydenta? Przecież ona nie musi mieć podobnych poglądów politycznych jak jej mąż i skoro zdecydowała się współpracować z prezydentem to ma do tego prawo. Odejście Jana Rokity to cios dla PO czy tego chcą czy nie i w krakowie nie maja już szans. Szanuję decyzję Rokity, zresztą to się prędzej czy później musiało tak skończyć bo jednak jego poglądy juz dawno sporo odbiegały od Platformy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fakt faktem, że Nelly podkopała własnego męża...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Platforma strzela sobie w kolano. Oni Sikorskim chcą przyciągnąć liberalny elektorat? Przecież ten mu nigdy nie zapomni skandalicznego porównania budowniczych gazrury do hitlerystów i stalinistów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jednak zachowanie Sikorskiego zaskoczyło mnie. Zawsze ceniłem w nim pewną powściągliwość i klasę, choćby sposób, w jaki odszedł z rządu. A tutaj dość chamskie, prymitywne, prywatne wycieczki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zajmuje stanowiska, tylko stwierdzam, że polityka jest nieprzewidywalna. A co do samego określenia „polityka” – jeżeli to, co obecnie dzieje się w naszym państwie można nazwać polityką, to myślę, że i ja użyłam odpowiedniego określenia…

Komentarz został ukrytyrozwiń

milaczku! nie zaszczyciłabym nazwania tego co zrobiła owa pani polityką. Publiczne odesłanie poważnego faceta do garów, upokorzenia znanego polityka - wszystko w nadziei że będzie "kimś" przy prezydencie...???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale w polityce się dzieją....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.