Facebook Google+ Twitter

Sikorski: Niech PiS zajmuje się Smoleńskiem, a nie gospodarką

Według Radosława Sikorskiego pomysły gospodarcze PiS wygłoszone przez Jarosława Kaczyńskiego pokazują niekompetencję tej partii w sprawach finansowych.

 / Fot. PAP/Michał WalczakPakiet reform zaprezentowanych przez prezesa PiS został zgodnie skrytykowany przez niemal całą scenę polityczną. Platforma Obywatelska uważa, że koszty wprowadzenia tych zmian byłyby dla Polski ogromne, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i finansowym.

Na specjalnej konferencji ministerstwa finansów, Jacek Rostowski postawił tezę, że gdyby wprowadzono w życie pomysły Kaczyńskiego, to Polska stanęłaby u progu katastrofy ekonomicznej. Z wyliczeń ministra finansów wynika, że ich realizacja kosztowałaby polski budżet ponad 50 mld złotych.

Podobne zdanie ma jego kolega z rządu Radosław Sikorski, który sugeruje politykom PiS, aby lepiej dalej zajmowali się Smoleńskiem, bo o gospodarce nie mają o pojęcia.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

-
  • -
  • 11.09.2012 23:29

Naród = 100%
z tego 40% głosuje w wyborach
z tego ok 20% na PIS
= ok 8% z całości.
innych partii też to dotyczy!
Coś ten naród wam nie ufa a z gęby słowo naród wam nie schodzi, może lepiej zamknąć gębę i otworzyć oczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
terkow47
  • terkow47
  • 10.09.2012 13:39

Tak samo jak Sikorski niech się zajmie żoną żydówka i swoim dzieckiem oraz pałacem bo na sprawach zagranicznych się nie zna wpędzając wciąż Polskę w niekończące się kłopoty , śmieszności i lekceważenie Naszego Kraju. A może to jest celowe ??

Komentarz został ukrytyrozwiń
zdegustowana, y
  • zdegustowana, y
  • 09.09.2012 21:24

Za co mnie wsadzisz do pierdla?Mnie , tego <re do tegoJan Nowak Dzisiaj 18:03>.
Chory człowieku bój się Pana Boga.

Komentarz został ukrytyrozwiń
capo di tuti donald
  • capo di tuti donald
  • 09.09.2012 19:47

re do tegoJan Nowak Dzisiaj 18:03

obojętnie ile kłamstwa jeszcze z siebie wyrzucisz,
ja i nasi
wsadzą
ciebie i waszych
DO PIERDLA.
za wszystkie zbrodnie na narodzie polskim

Komentarz został ukrytyrozwiń
capo di tuti donald
  • capo di tuti donald
  • 09.09.2012 19:41

ta rzekomo pobita kobieta-prowokatorka nie doznała najmniejszego uszczerbku.
to przedstawiciel służb porządkowych klasztoru (a nie PiS) był szarpany.

To jest przykład jak PO-wska hołota nieproszona wszędzie się wciska, szarpie i prowokuje.

Pomyślcie sobie co by było gdyby te PO-hołotę zaproszono do klasztoru i pozwolonojej na huligańskie wybryki

taka manipulacja dla lemingów wystarcza. jak byli tak pozostają zmanipulowani

Komentarz został ukrytyrozwiń
pan Jarosław
  • pan Jarosław
  • 09.09.2012 19:33

aaa Dzisiaj 19:28
Weź na wstrzymanie.Co tu jest prowokacja , i na jakiej podstawie twierdzisz , że jestem z PO i to wynajętym.
Co tu jest sfałszowanego
To sa patrioci ? Szkoda słów !
Sekta pisowska bije kobietę
http://www.youtube.com/watch?v=-LzCzxQa_vM&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń
aaa
  • aaa
  • 09.09.2012 19:28

UWAGA, POWTARZAM
pan Jarosław Dzisiaj 19:02

to wynajęty przez PO fałszerz słowa i obrazu.
to PO-wska prowokacja

Komentarz został ukrytyrozwiń
pan Jarosław
  • pan Jarosław
  • 09.09.2012 19:02

Co tu jest sfałszowanego
To sa patrioci ? Szkoda słów !
Sekta pisowska bije kobietę
http://www.youtube.com/watch?v=-LzCzxQa_vM&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń
aaa
  • aaa
  • 09.09.2012 18:16

pan Jarosław Dzisiaj 18:10 czyli
wynajęty przez PO fałszerz

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 09.09.2012 18:14

Rostowski przejął po Kaczyńskim gospodarkę z rocznym 7% rozwojem, w rozkwicie z ok 300 mld. długu publicznego, bezrobocie >10%
Po pięciu latach mamy stan autentycznej zapaści
wzrost jak na dzisiaj 0%, bezrobocie 15%
zadłużenie 800 000 000 000 (800 mld), czyli dzięki Platformie, tuskowi rostoskiemu i sikorskiemu mamy:
- wzrost bezrobocia o 50%
- rozwój zerowy (0%) czyli stagnacja, a od 2013 będzie cofka, płacz i głód
- wzrost zadłużenia w ciągu 5 lat o 500 000 000 000 (500 mld)

I ta hołota ekoonomiczna straszy naród polski 50 mld Kaczyńskiego.
To najgorsi władcy Polski od 960r. czyli od chrztu

SZKODA NASTĘPNYCH POKOLEŃ POLAKÓW.
JESZCZE SIĘ NIE URODZILI A JUŻ ZROBIONO Z NICH NIEWOLNIKÓW.

czas ostrzyć kosy