Facebook Google+ Twitter

Sikorski oczekuje zdecydowanej reakcji ws. wypowiedzi Palikota

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-03 17:29

Radosław Sikorski oczekuje zdecydowanej reakcji władz Platformy Obywatelskiej na ostatnie słowa Janusza Palikota. Chodzi o poniedziałkowy wpis Palikota na blogu w którym polityk określił Radosława Sikorskiego jako "kandydata PO-PiS-u".

Wcześniej Palikot oficjalnie poparł Bronisława Komorowskiego w rywalizacji o nominację na kandydata PO na prezydenta.

Wieczorem ma się zebrać komitet wyborczy PO, który zastanowi się nad ewentualną karą dla Palikota. Radosław Sikorski oczekuje, że decyzje, jakie zapadną, będą stanowcze. - Liczyłem, że Bronisław Komorowski przywoła Janusza Palikota już po pierwszym faulu w tej kampanii, po ataku Janusza Palikota na moją żonę. Teraz spodziewam się po partii i po komisji wyborczej pod przewodnictwem prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz, stanowczych decyzji - oświadczył Sikorski.

Z kolei szef SLD Grzegorz Napieralski zaapelował dzisiaj w Programie III Polskiego Radia, by Radosław Sikorski na czas kampanii zrezygnował z funkcji szefa polskiej dyplomacji. Chodzi między innymi o wypowiedzi ministra pod adresem obecnego prezydenta. Sikorski ucina dyskusję na ten temat. "Nie wydaje mi się, abym potrzebował to komentować" - powiedział.

Podczas niedzielnego wiecu w Bydgoszczy Radosław Sikorski mówił m.in., że "prezydent może być niski, ale nie może być mały".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.