Facebook Google+ Twitter

Sikorski odradzał Kaczyńskiemu lot do Smoleńska

Radosław Sikorski zdradził, że odradzał Lechowi Kaczyńskiemu lot do Smoleńska: "Szkoda, że mnie nie posłuchał" - powiedział.

 / Fot. PAP/Radek PietruszkaZ dokumentów umorzonego śledztwa w sprawie Smoleńska wynika, że Radosław Sikorski dopiero w marcu 2010 uruchomił procedurę organizowania lotu do Katynia dla prezydenta Lech Kaczyńskiego. Pismo zawiadamiające o chęci wzięcia udziału w obchodach Smoleńskich, MSZ otrzymał już pod koniec poprzedniego roku."Odradzałem prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu ten wyjazd"- tak Sikorskitłumaczyłswoją opieszałość.

Sikorski odniósł się również do sprawy spalenia rzeczy po Tomaszu Mercie na terenie placówki MSZ-u. Szef MSZ, przyznał, że zrobiono to z sympatii do wdowy po, Tomaszu Mercie. Nie wiadomo jednak, dlaczego wcześniej nie powiadomił jej o tym fakcie.

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Bracia Rojek
  • Bracia Rojek
  • 12.07.2012 18:59

Te rządy PO, to sk.... w każdym calu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 12.07.2012 18:28

Jest konferencja ze Zdradkiem Sikorskim na www. niezależna pl. Z miłości do małżonki Tomasza Merty(dosłownie) ,palono dokumenty na trawniku przed MSZ - to takie POwskie i bardzo matolskie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
chech
  • chech
  • 12.07.2012 17:36

Odradzać coś prezydentowi to mógł tylko Jarosław, a rady innych pan prezydent traktował przekornie, szczególnie rady przeciwników politycznych. Trzeba było kategorycznie nakazać mu ten wylot, wtedy by został w pałacu. Bo co mu będzie rozkazywał jakiś fircyk. Jakie to Polskie prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.