Facebook Google+ Twitter

Sikorski wstydzi się przed żoną antysemickich komentarzy na Onecie

"Wstyd mi przed żoną za antysemickie komentarze moich rodaków pod wywiadem o 'Za Żelazną Kurtyną' na onet.pl" - napisał na Twitterze minister spraw zagranicznych, Radosław Sikorski.

 / Fot. zrzut ekranuRadosław Sikorski zareagował na Twitterze na antysemickie, seksistowskie i po prostu wulgarne komentarze internautów pod wywiadem, jakiego Anne Applebaum udzieliła Onetowi.

Wcześniej, również na Twitterze sytuację skomentowała sama zainteresowana. "Niestety, nie mogę zatwittować do wywiadu ze mną w ważnym polskim serwisie internetowym z powodu wulgarnych, seksistowskich i antysemickich komentarzy. Bardzo smutne" - pisała Applebaum.

Komentarze nie pozostawiają złudzeń. Dyskutanci określają dziennikarkę "Washington Post" niewybrednymi epitetami, z których najłagodniejsze dotyczą jej pochodzenia. Pod wywiadem na temat książki "Za żelazną kurtyną. Ujarzmienie Europy Wschodniej 1944-1956", którą wydała Applebaum napisano blisko 600 komentarzy. Spora część z nich łamie regulamin usługi forum Onetu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak coś łamie regulamin to dlaczego jest gdzie jest?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.