Facebook Google+ Twitter

Siła emocji - spotkanie z poezją amatorską

To już kolejna audycja w Radiu Judo wspierająca amatorską twórczość. Szczególnie tą pisaną, choć niewątpliwie mile widziane są amatorskie zespoły grające m.in. rocka, bluesa, poezję śpiewaną ale również hip-hop i inne.

Plakat promujący audycję. / Fot. MorfeuszPomysł na audycję radiową zrodził się przy okazji rozbudowy serwisu Tyskiej Strony Poezji, serwisu w którym każdy twórca może publikować swoją poetycką twórczość, czy to w formie wiersza, opowiadania czy nawet felietonu.

Pozytywnie na apel odpowiedziało Radio Judo. Dzięki niemu właśnie, w każdą niedzielę, o godz. 20.30 na pierwszym kanale (http://radio-judo.eu/45) mamy możliwość wysłuchać garść amatorskiej twórczości połączonej m.in. z polską muzyką rockową, bluesową. W czasie audycji nie brakuje również poezji śpiewanej, choćby tej spod znaku Starego Dobrego Małżeństwa. W najbliższym czasie, stałym punktem audycji stanie się Dziennik Kulturalny, w czasie którego pojawiać się będą informacje dot. lokalnych imprez kulturalnych, wieczorków poetyckich, czy koncertów amatorskich zespołów.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.