Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14828 miejsce

Siła flamenco!

Dwa potężne żywioły: ogień i woda, czy mogą tworzyć jedność? Kiedy słucham muzyki flamenco mam takie wrażenie. To właśnie taniec żywiołów. Grupa taneczna Flamenco Loco na Targach Lady po prostu mnie zauroczyła.

Szał ciał / Fot. Ewa KuzeraMuzyka flamenco od zawsze chyba mnie inspiruje. Jeśli do muzyki dodamy taniec to jest to duet, obok którego nie można przejść obojętnie.

Tancerka lub tancerz we flamenco oddają swoją duszę i ciało. Ich taniec bowiem opowiada pewną złożoną historię. Historię, którą każdy z nas zna. Każdy z nas kiedyś się zakochał, kiedyś się weselił i smucił.
Każde z tych uczuć jest głębokie i szczere, nie można więc być wobec tego obojętnym. Flamenco to taniec, który doskonale opisuje ludzką duszę. Sprawia, iż skupiamy się na muzyce, na ruchach, na gestach. Charakterystyczne dla tego tańca są ruchy ramion, dłoni i palców oraz używanie nóg jako instrumentu.

Flamenco podbiło ludzkie serca na całym świecie. Nauka tańca jest bardzo trudna i żmudna. Jeśli jednak otworzymy się na jej piękno, pochłonie nas bez reszty.

Grupa taneczna Flamenco Loco znowu mi o tym przypomniała... o pięknie flamenco. Znowu poczułam na ciele delikatne dreszcze. Przeszyło mnie spojrzenie pięknej tancerki i ten szelest spódnic i przede wszystkim znakomita muzyka flamenco.

Ich pokaz na Targach Lady zapierał dech w piersiach. Czy można chcieć czegoś więcej? Udało mi się zrobić kilka zdjęć, ale bez muzyki i ruchu niewiele mogą zdziałać!

Więcej zdjęć z występu Grupy tanecznej Flamenco Loco

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

banały same

Komentarz został ukrytyrozwiń

;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.