Facebook Google+ Twitter

Siła Pawła Kukiza

Trzeba znać swoje miejsce w szeregu. Jak się podważa czyjś autorytet, to niewielu odważy się później takiego wojownika przytulić. Czasem trzeba założyć garnitur.

Na polskiej scenie politycznej powstała ciekawa sytuacja. Paweł Kukiz przejął większość głosów opozycji pozaparlamentarnej i uzyskał trzeci rezultat w wyborach prezydenckich z bardzo dobrym wynikiem, czym zaskoczył nie tylko paparazzich. Nie da się tego zagłuszyć i mimo braku formalnych struktur (a może właśnie dlatego) i priorytetów partyjnych, w sondażach wynik 21% się ciągnie. Jak świat światem, każdy lgnie do silnego. Przykład Lecha Wałęsy i Andrzeja Leppera, nie oceniając osobowości.
Po tym bum z 10 maja i konsternacji przegranych autorytetów, nagle pojawiła się czwarta siła, NowoczesnaPL niejakiego Ryszarda Petru. Nie wiem skąd czwarta i dlaczego w sondażach nieznajomy twór przegonił SLD i PSL. A może wiem. Przypomnijcie sobie co zrobiła Unia Wolności po zaliczeniu gleby. Zmieniła etykietkę na Platforma Obywatelska. Mieli pieniądze, media i mogli robić sondaże. Jeśli przystojny ekonomista nie skorzysta z przykładu reformy w PiS, to może faktycznie wróci nieśmiertelny Leszek Balcerowicz.
Ten rok jest bardzo obfity w wybory. Przewidziane i niespodziewane. Prezydenckie, referendalne i parlamentarne. Trochę to będzie kosztowne. Joanna Mucha nie wie skąd wziąć na wszystko pieniądze, ja wiem. Zabrać Bieńkowskiej. A skoro mówimy o finansach to wróćmy do Pawła Kukiza.
Zadymiło ostatnio w szeregach woJOWnika. Piotr Rybak z Wrocławia się pogniewał, że nie mógł się przebić do pierwszego szeregu. Publikował swoje zdjęcia u boku Kukiza, jeździł wszędzie i radykalny głos zabierał. Odsłonię trochę kulisy z socjologicznego punktu widzenia. Pamiętam jak Rybak przyjechał na wieczór wyborczy do Lubina. W tradycyjnej białej koszuli z logo Kukiza. Flagi, megafon i kwiaty. Był zaskoczony, że nie wpuścili go za kulisy do lidera, z którym jest na ty. Piotrze. W polityce to nie zawsze jest najważniejsze krzyczenie. Ewa Kopacz, Beata Szydło mają pieniądze na sale kongresowe. Jak Kukiz będzie spotykał się z wyborcami w klubie Iskra Jeleniej Góry to będzie miał 2% poparcia. Nie dziw się, że korzysta z dobrodziejstw Roberta Raczyńskiego i przy okazji może zaprezentować się mieszkańcom kraju w pokaźnej hali Lubina. Ja też miałem zdjęcie z Lepperem, ale nie krzyczałem głośno, że mnie oszukał. Piotrze. Można walczyć, ale z umiarem. Nie powinno się wszystkich srok za ogon łapać. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu. Jak się podważa czyjś autorytet, to niewielu odważy się później takiego wojownika przytulić. Czasem trzeba założyć garnitur.
Podoba mi się siła spokoju, równowaga emocjonalna Jarosława Gowina. Był ministrem sprawiedliwości, miał pomysły na reformy, zmierzył się z Donaldem Tuskiem jako kontrkandydat na stanowisko przewodniczącego PO. Chciał coś zrobić. Nie wiele mógł, więc z honorem odszedł. Nie spalił mostów, wszystko jest przed nim.
Dzisiaj poszedłem do banku opłacić mamie mieszkanie, minąłem się w drzwiach z jedną kobietą. Ona powiedziała mi „Pan pcha, a ja ciągnę”. Piotrze. Pomyśl czasem o tym dwuznacznym cytacie. Jeden jest od pchania, a drugi od ciągnięcia. Ja zaryzykuję i zagłosuję na Ruch Pawła Kukiza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

"Tysiąckrotnie powtarzane kłamstwo na chama." Tu chyba Lesio ma na myśli określanie "kaczystów" ruskimi agentami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Kaczyńscy, przetrwali niemal 25 lat nagonki" Kaczyńscy przez 25 lat pracowali na rzecz KGB".
"Jesienią Jarosław Kaczyński po wyborach będzie próbował reanimować nasz kraj z zapaści ekonomicznej finansowej i moralnej" . Tak właśnie działa ruska, wzorowana na gebelsowskiej, propaganda. Tysiąckrotnie powtarzane kłamstwo na chama. Oto, najpodlejszy z podłych, najwierniejsza kopia J. Goebbelsa, ruski pachoł ma Polaków uczyć moralności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż, zanosi się na to że ostatecznie III RP, jesienią zostanie ostatecznie na wieki zaorana, wszerz, wzdłuż i metr w głąb ziemi!! Bardzo mnie to cieszy ! A jeszcze rok temu wieszczono że PiS wraz z Kaczyńskim idą do grobu. Byli tu tacy na W24 pl, którzy takie brednie ze swadą wypowiadali/śmiech/

Najgłośniej wrzeszczała tu starsza paniusia, która niedawno znikła z tego portalu, pewnie ze wstydu? /śmiech/
Ona tu była do niedawna guru tego portalu !Uważana była za intelektualistkę i wizjonerkę!
O Kaczyńskich i PiS,wszystko wiedziała tylko nie przewidziała biedna końca obecnego układu III RP !

Kaczyńscy, przetrwali niemal 25 lat nagonki i bezwzględnego bandyckiego niszczenia, początkowo Porozumienia Centrum póżniej PiS! Esbeckie media i agentura wpływu robiła wszystko by ich zniszczyć.
Oparli się nagonce, mało tego utrzymali elektorat przez wiele lat a dziś jeden z braci triumfuje, bo drugi z braci, Lech zapłacił najwyższą cenę !
Jesienią Jarosław Kaczyński po wyborach będzie próbował reanimować nasz kraj z zapaści ekonomicznej finansowej i moralnej .
Mam nadzieję ze z pomocą Boską i ludzi dobrej woli to mu się uda!

Jeśli chodzi o Pawła Kukiza, to nie wróże mu wielkiej kariery, choć życzę mu jak najlepiej !
Bez struktur partyjnych, bez doświadczenia politycznego trudno mu będzie to stowarzyszenie utrzymać. Tym bardziej, już koło niego kręcą i działają różne typy z Samoobrony z byłej nieboszczki Unii Wolności, oraz łajzy z obecnej Platformy !

Podobno nawet służby spec. też nim rozgrywają .Cóż trzeba ratować się przed nadchodzącą katastrofą !
Jeśli chodzi o PiS ,to uważam ze mając już w sondażach 37,5% poparcia jesienią zdobędzie tyle głosów, że będzie rządzić samodzielnie - zakład !?

Komentarz został ukrytyrozwiń

. Właściwie, Kukiz niczym nie różni się od kaczystów. Tak jak oni jest pryszagiem (prymitywni, szubrawi, agenci). Według obyczajowości i kultury polskiej, wartości takich jak polskość, patriotyzm, jak również symboli i barw narodowych nie używa się do bieżących przepychanek. Robią to tylko prymitywni, nie rozumiejąc, że w ten sposób je dewaluują, szubrawi aby się obłowić i agenci, bo takie mają zadanie. http://www.eioba.pl/a/4p5e/zeszmacane-wartosci . Jeszcze jedną cechą Kukiza upodobniającą go do kaczystów jest chęć dokopania wrogowi za wszelką cenę. U p. Olejnik tak starał się dokopać Palikotowi, oczywiście w obronie powagi polskiego parlamentaryzmu, że nawet kilka razy mu się udało. Gdy jednak, przyparty do muru, musiał odpowiedzieć na zasadnicze pytanie - czy jest za, czy przeciw legalizacji marihuany, to wtedy jego umysł zaczął błyskawicznie pracować - powiem "za" - przyłączę się do mojego wroga Palikota, powiem "przeciw" - stracę poparcie młodych. No i palnął - nie jestem przygotowany na takie pytanie. W ten sposób zrobił z siebie durnia podobnie jak Hofman i Rydzyk w Brukseli i zdradził się, że jest karierowiczem.
Zakładając, że w Polsce działa ogromna agentura KGB-FSB (ja jestem o tym przekonany) http://www.eioba.pl/a/4orj/w-szponach-putina , trzeba przyznać, że zrobili następny majstersztyk. Przygasili Kaczyńskiego, wypuścili A. Dudę. Do tego doszedł Kukiz. Wyborcy, jak dzieci, woleli na złość mamie odmrozić sobie uszy, nie przejmując się tym, że Duda, Kukiz, Kaczyński to ten sam nurt.
Gowin, jak wszyscy kaczyści, "nawija gebelsem": W "kropce" p. Gowin, kłamiąc, stwierdził, że p. Petru był doradcą p. Tuska. Ten musiał wyjaśnić, że nie był doradcą p. Tuska. Następnie p. Gowin, znowuż kłamiąc, powiedział, że p. Balcerowicz jest mentorem p. Petru. Ten znów musiał wyjaśnić, że owszem, szanuje p. Balcerowicza, ale nie jest on jego mentorem. Pan Gowin dobrze wie, że Wielki, Tysiącgłowy, Rosyjski Goebbels rozpostarty nad Polską obrzucił p.p. Tuska i Balcerowicza wielką ilością błota, ale urobiony, "ciemny narodek" nie wie kto to jest p. Petru. Zdrapał, więc, trochę błota z p.p Balcerowicza i Tuska i rzucił na p. Petru. Wredny ten człowiek jest, przynajmniej takiego odgrywa, humanistą, obrońcą życia. Zgadnij kotku, dlaczego ci humaniści, obrońcy życia, zawsze są ludżmi wrednymi, podłymi, chamskimi. No zgadnij.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak dzisiaj Gowin spokojnie polemizował z Muchą w telewizji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polska dla swojaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł Kukiz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.