Facebook Google+ Twitter

Siła skandalu wokół Rachatłukum. Teatr Studio zaprasza na debatę

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-04-13 13:09

Już w środę 17 kwietnia w warszawskim Teatrze Studio odbędzie się premiera "Rachatłukum" w reżyserii Sebastiana Chondrokostasa z Michałem Bosakiem na scenie. W piątek teatr zaprasza na debatę o spektaklu.

Teatr Studio / Fot. mat. prasowe teatruDebata odbędzie się w piątek 19 kwietnia o godzinie 20. we foyer teatru i będzie poświęcona najnowszej premierze, czyli "Rachatłukum". Wydaniu powieści Jana Wolkersa towarzyszył medialny skandal. Czytelnicy ostentacyjnie opuszczali spotkania autorskie, manifestując swój sprzeciw wobec literackiej pornografii. Czy dzisiaj sztuka jest jeszcze w stanie wywołać takie emocje?

W dyskusji udział wezmą Krystyna Kłosińska, historyczka literatury, Sebastian Chondrokostas, reżyser spektaklu i Marek Raczkowski, rysownik i satyryk. Spotkanie poprowadzi Kazimiera Szczuka. W kasie teatru można pobrać bezpłatne wejściówki na piątkową debatę.

"Rachatłukum" zapowiada się na kolejny dobry spektakl w tym sezonie Studia, po "Sądzie ostatecznym", "Ożenku" i "Czarnobylskiej modlitwie". Warto wybrać się do teatru.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.