Facebook Google+ Twitter

Siła uśmiechu

Na codzień pracuje z osobami niepełnosprawnymi, wspiera osoby walczące z rakiem i pisze książki. Jej uśmiech potrafi roświetlić każdy poranek. Poznajcie tę wspaniałą kobietę, moją przyjaciółkę - Joannę Podemską z Włocławka.

Joanna Podemska zawsze wysyła uśmiech dla innych / Fot. Joanna PodemskaDłonie pełne koralików

Asia Podemska pracuje w Warsztacie Terapii Zajęciowej, jako terapeuta zajeciowy. U niej zawsze jest gwarno i wesoło bo podopieczni ją uwielbiają i chętnie tworzą z nią wspaniałe naszyjniki i bransoletki z kolorowych koralików. Ja również posiadam te wwspaniałe wyroby i z dumą je noszę bo wiem kto je dla mnie stworzył.

Carpe Diem

Pewnego dnia robiłam reportaż filmowy o pacjentach chorych na raka. Tworzenie tego filmu nie było łatwe bo kosztowało mnie to wiele emocji. Jednak nie żałuję, że podjęłam się tego zadania, ponieważ poznałam trzy dzielne dziewczyny: Asię, Olę i Weronikę, a one opowiedziały mi o założonej grupie Carpe Diem, której celem jest... wzajemne motywowanie się do walki z chorobą, nie tylko nowotworową. Dzięki nim dowiedziałam się o Joannie i jej działaniu na rzecz tych dziewczyn. To ona przekazała zdjęcia sojhego autorstwa na cele charytatywne i dedykuje swoją trzecią książkę właśnie tym trzem dziewczynom.

Autorka

Joanna Podemska pisze książki, wiersze i opowiadania.
Jej dwie pierwsze książki, pt: Maski i Pajęczyna Obsesji miały być wydane w wersji papierowej. Niestety, kobieta została oszukana i okradziona z marzeń o byciu pisarką. Na szczęście dobro wraca i jej książki są promowane w wersji elektronicznej. Joanna nie traci nadziei, że wyda je w wersji papierowej tym bardziej, że trzecia powieść, pt: Listy nieotrzymane, których współautorem jest Wojciech Majer Majerczyk ma szansę na ukazanie się w dużym, znanym wydawnictwie.

Aby wiedzieć co słychać u tej wspaniałej kobiety, można polubić jej stronę autorską na Facebooku: null

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.