Facebook Google+ Twitter

Silesian Skate Show w Bytomiu

Bytomski skatepark mieszczący się tuż obok letniego kąpieliska przy ul. Wrocławskiej, zaprasza wszystkich fanów deskorolki w niedzielę 18 lipca do uczestnictwa w zawodach Silesian Skate Show.

Bytomski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz ze sklepem "Kosmos" zapraszają wszystkich fanów deskorolki w niedzielę 18 lipca do uczestnictwa w zawodach Silesian Skate Show.

Przeszkodą może być element poliuretanowy... / Fot. Piotr A. JeleńJak zapowiadają organizatorzy zawodów: "Impreza skierowana jest do wszystkich fanów jazdy na deskorolce. Uczestnicy będą rywalizować o bardzo atrakcyjne nagrody, w postaci bonów o wartości 500, 300 i 200 zł, w dwóch kategoriach wiekowych."

Pierwszą kategorię stanowić będą zawodnicy do lat szesnastu, którzy zmagania z deską i przeszkodami rozpoczną o godzinie 13. Natomiast na godzinę 16 przewidziany jest udział drugiej grupy wiekowej w zawodach, powyżej szesnastego roku życia.
...jak również kumpel deskorolkarz / Fot. Piotr A. Jeleń
Zapisy do Silesian Skate Show przeprowadzane będą w dniu zawodów, tj. 18 lipca o godzinie 12 na terenie skateparku, mieszczącego się w sąsiedztwie kąpieliska odkrytego przy ulicy Wrocławskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.