Facebook Google+ Twitter

SilesiaTSL EXPO oraz SILPOSTEX w Sosnowcu

Od jutra w Centrum Targowo – Konferencyjnym EXPOSILESIA w Sosnowcu rozpoczynają się Targi Transportu, Spedycji i Logistyki SilesiaTSL EXPO oraz Targi Pocztowo i Kurierskie SILPOSTEX. Targi odbywają się w dniach 16-17 kwietnia 2013 roku

W dniach 16-17 kwietnia 2013 roku w Centrum Targowo – Konferencyjnym EXPOSILESIA w Sosnowcu odbędą się Targi Transportu, Spedycji i Logistyki SilesiaTSL EXPO oraz Targi Pocztowo i Kurierskie SILPOSTEX. Podczas tych wydarzeń odbędzie się m.in. cykl Konferencji np.: konferencja pt.: „Transgraniczna współpraca transportowa Europy Środkowo-Wschodniej" pod patronatem merytorycznym Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz z naukowym wsparciem prof. Marka Sitarza z Politechniki Śląskiej w Katowicach. Oprócz konferencji zaplanowano wiele spotkań i seminariów.

Odbędą się również liczne konkursy dla uczestników i odwiedzajęcych np.: na bardzo nowoczesnym symulatorze jazdy samochodem ciężarowym oraz konkurs w jeździe wózkami widłowymi „Forklift Cup"
„MISTRZ KIEROWNICY”

16 kwietnia, na inaugurację targów odbędzie się konferencja pt.: „Innowacyjne narzędzia i technologie w systemach zarządzania bezpieczeństwem w kolei w kontekście rozwoju klastra". Organizowana jest przez Południowy Klaster Kolejowy i firmę OTTIMA plus.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.