Facebook Google+ Twitter

Silna reprezentacja Kilometrów Dobra

Do mistrzostw świata w dobroci dołączyli sportowcy, którzy powalczą o mistrzostwo świata w piłce nożnej. Wspólnie z nami kolejne Kilometry Dobra pokonają Krzysztof Mączyński, Paweł Wszołek, Artur Jędrzejczyk, Thiago Cionek i Bogdan Zając.

Kilometry Dobra / Fot. Kilometry DobraNasi piłkarze grają jak zwykle ambitnie: chcą uzbierać z nami łańcuch złotówek o długości 75 kilometrów.
Kilometry Dobra, w których biorą udział biało-czerwoni, to ogólnopolska kampania, której celem jest pobicie rekordu Guinnessa w dobroci. Do tej pory jeszcze nikomu nie udało się zgromadzić tak wiele złotówek. Jeśli kampania się powiedzie, Polska zostanie mistrzem świata w dobroci.
By tak się stało, tysiące przedstawicieli organizacji pozarządowych z ponad 50 miejscowości przez cały czas trwania Kilometrów Dobra realizują wiele pomysłowych akcji i eventów. Informują ludzi wokół o swoich planach i zachęcają do wpłaty pieniędzy. Wybraną organizację można także www.kilometrydobra.pl Cele są różne: przygotowani mieszkania dla osób z upośledzeniem umysłowym, remont ośrodka pomagający dzieciom i młodzieży zmagającym się z uzależnieniami, wsparcie osób starszych i samotnych czy też zwiększenie aktywności fizycznej nastolatków.
Mistrzostwa Świata w Dobroci organizuje Polski Instytut Filantropii w ramach kampanii Kilometry Dobra. Już po raz czwarty fundacje i stowarzyszenia zamienią zebrane pieniądze na złotówki i w finałowy weekend (3-4 czerwca) będą je układać w szeregi monet. Poprzednie akcje okazały się wielkim sukcesem: do dziś zebrano 2,3 mln zł na realizację 80 celów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.