Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18071 miejsce

Siłownie zewnętrzne dla kierowców ciężarówek? "Zdrowy kierowca to bezpieczny kierowca" (wideo)

- Dążymy do tego, żeby siłownie dla kierowców powstały w całej Europie - mówią organizatorzy akcji budowania otwartych siłowni treningowych przy parkingach dla aut ciężarowych. Właśnie zbierają pieniądze na kolejną siłownię - przy autostradzie w Świecku.

 / Fot. zrzut ekranu/YouTube80 procent kierowców ma nadwagę, 40 proc. cierpi na choroby układu krwionośnego. Fundacja Truckers Life zbiera pieniądze na siłownię zewnętrzną dla kierowców, która miałaby powstać przy granicy polsko-niemieckiej. W całym kraju jest już kilka takich obiektów.

 / Fot. screen YTZbiórka w serwisie PolakPotrafi.pl potrwa do 11 marca. Pomysłodawcy akcji potrzebują 20 tys. złotych. Siłownia na stacji Port Świecko ma składać się z czterech urządzeń umożliwiających trening cardio wraz z instrukcjami i liczyć będzie ogółem 7 stanowisk. Oczywiście ma być bezpłatna i otwarta dla wszystkich chętnych.

Czytaj także: Zobacz jak wyglądałby świat gdyby wielkość państw zależała od liczby mieszkańców


- Wszystkie nasze działania mają na celu poprawienie jakości życia kierowców zawodowych. Jest to grupa zawodowa, która z racji charakteru pracy narażona jest na wiele szkodliwych i uciążliwych dla zdrowia czynników - czytamy na stronie projektu. Akcję wspiera między innymi Iwona "Trucking Girl" Blecharczyk. Iwona jest kierowcą zawodowym i od 2011 roku przejechała już niemal całą Europę.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.