Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28101 miejsce

Silver Rocket i The Recycling Center na Myspace SecretShow

Wszystkie karty odkryte - 7 marca o godzinie 20 w krakowskim klubie Żaczek oprócz wcześniej wymienionych artystów zagra również Tomek Makowiecki i Ania Dąbrowska! Wejdź na koncert z serwisem Myspace, nie płać za bilet.

Screen / Fot. Screen ze strony http://pl.myspace.com/secretshowsplMyspace SecretShows to seria koncertów zorganizowanych z myślą o wszystkich użytkownikach tego serwisu - po paru dniach od ogłoszenia, kto będzie gwiazdą marcowego występu, została podana lokalizacja, a niedawno przegląd supportów wygrał The Recycling Center. Dziś załoga największego serwisu społecznościowego na świecie, podaje dokładną lokalizację i czas oraz zaskakuje pojawieniem się kwartetu smyczkowego, Tomka Makowieckiego i Ani Dąbrowskiej!

The Recycling Center / Fot. Zdjęcie udostępnione przez zespół."...Na szczęście nie idą na łatwiznę, nie kopiują ślepo modnych zagrywek, mają własne mocne patenty i jeden niepodważalny atut - świetny głos wokalisty Michała Popławskiego. Na pewno jeden z najlepszych polskich wokali jakie słyszałem..." - mówi o TRC wokalista Silver Rocket Mariusz Szypura.
Nasz wywiad z zespołem możecie przeczytać tutaj.
Grający zaraz po nich zespół Silver Rocket istnieje na polskiej scenie muzycznej już od 2001 roku współpracując z takimi artystami jak Artur Rojek, Kasia Nosowska, Ania Dąbrowska, Novika, Wojtek Kuderski,
Maciek Cieślak, Marsija, Tomek Ziętek, Tomek Makowiecki i Masha Qrella.
Ich ostatnia płyta zatytułowana "Tesla" osiągnęła bardzo dużą popularność, głównie za sprawą singla Niagara Falls i coveru Space Oddity.
Screen / Fot. Screen ze strony http://www.silverrocket.pl/srpolish/srpolish/Muzyka.html
Informacje dotyczące koncertu:
Klub Żaczek
Al. 3 Maja 5
7 Marca
Start 20
Wstęp za darmo uzyskasz pokazując wydruk swojej sekcji "najlepsi znajomi" z dodanym profilem Myspace Secretshow.
Myspace Secretshow

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.