Facebook Google+ Twitter

Silvio Berlusconi na Facebooku

Premier Włoch Silvio Berlusconi znalazł dość niekonwencjonalny sposób by promować swoje reformy. Na społecznościowym portalu Facebook pojawiło się jego konto oraz plan reform, które chce przeprowadzić już wkrótce.

Profil Silvio Berlusconiego na Facebooku / Fot. FacebookKonto na Facebooku pojawiło się 1 kwietnia, trzy dni po wyborach samorządowych wygranych przez jego centroprawicową koalicję. Premier pragnie by reformy były zgodnie z przekonaniami obywateli, a portal społecznościowy umożliwia wymianę opinii i przekazywanie sugestii. Tym samym Silvio Berlusconi ogłosił "inaugurację wielkich reform". Mają one dotyczyć systemu podatkowego, instytucji państwa oraz wymiaru sprawiedliwości.

Portal społecznościowy Facebook jest równie popularny we Włoszech, jak i w Polsce. Wydaje się więc, że premier dostrzegł jego potencjał i w ten sposób postanowił promować swoje pomysły. 73-letni szef rządu podkreślił, że liczy na gorącą debatę polityczną.

To nie pierwsza tego typu autopromocja Berlusconiego. Niedawno pojawiła się aplikacja na urządzenia firmy Apple - iSilvio. To nie żart. Mamy już iPod, iTunes, iPhone, iPad a do tego zacnego grona dołączył niedawno także premier Włoch.

Aplikacja zawiera ogromną galerię zdjęć Berlusconiego (w sam raz dla fanek), opis jego kariery politycznej, nagrania audio oraz video najbardziej znanych wypowiedzi oraz wystąpień. iSilvio wzbogaca także użytkowników urządzeń Apple o zbiór 400 złotych myśli premiera.

Ciekawe co będzie następne? Jeśli myślicie o płycie, to muszę Was zmartwić. Taką już Berlusconi nagrał.

Źródło:
Silvio szuka fanów na Facebooku
Berlusconi na komórkę

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Podoba się mnie ten Silvio Berlusconi, szanuje kobiety.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mi się wydaje że jeśli chcemy gonić a niektórzy nawet marzą o tym żeby wyprzedać to już dawno powinni tam być.
W tej chwili nie wystarczy być na dożynkach by dotrzeć do świadomości wielu a i na dożynkach coraz to mniej stacji telewizyjnych jest.
Myślę że przykład jak zwykle dały stany zjednoczone przy kampanii prezydenckiej jak ważne jest docieranie do tych wszystkich co nie chodzą na wiece. No i ile więcej można przedstawić w opisie na stronie i tego co się chce a komentarz złośliwy można wyciąć.
Polityk staje się normalnym człowiekiem a nie nadętym bufonem .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze brakuje Tuska i Kaczyńskiego na facebooku. Czekam na ich zaproszenie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na pewno prowadzi :) Ale powiem szczerze, ze aplikacja iSilvio mnie bardzo rozśmieszyła, poza tym nie wiedziałam, że Berlusconi nagrał płytę (to takie romantyczne, że pisze teksty o miłości... :P). To mi trochę przypomina przypadek polski i Taniec z gwiazdami z udziałem polityków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdy pomysł polityka prowadzi do jakiegoś celu.Autorka za ciekawostkę zasługuje na5*,co też zrobiłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.