Facebook Google+ Twitter

Sinead O'Connor na Malcie w Poznaniu

Sinead O'Connor wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się 16 lipca w Poznaniu w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego "Malta".

Poznański koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy album irlandzkiej wokalistki, którego premiera jest przewidziana na koniec czerwca. "Theology" to zbiór spokojnych utworów, będących liryczną autorefleksją dojrzałej artystki i buntem przeciw agresji współczesnego świata.

Krążek został nagrany w dwóch wersjach: akustycznej i elektrycznej, gdzie oprócz gitarowych dźwięków znajdziemy hiphopowe rytmy. Oprócz dziewięciu nowych kompozycji, artystka przygotowała dla fanów parę niespodzianek: m.in. nową aranżację słynnego utworu "Fire of Babylon", a także cover "I Don't Know How To Love Him" z musicalu "Jesus Christ Superstar".

Koncert 16 lipca 2007 r. o godz. 21 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu. Bilety - 50 zł i 80 zł do nabycia w przedsprzedaży www.ticketpro.pl od 20 maja.

Sinead O'Connor. Irlandzka wokalistka i kompozytorka. Od debiutu w 1987 r. wydała 10 albumów, w tym "I Do Not Want What I Haven't Got" (1990), gdzie znalazł się jej największy przebój "Nothing Compares 2 U".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.