Facebook Google+ Twitter

Sinead O'Connor odwołała trasę koncertową. "Jestem chora"

Irlandzka wokalistka w sobotę oficjalnie odwołała tegoroczną trasę koncertową. Powodem takiej decyzji jest choroba dwubiegunowa, na jaką cierpi piosenkarka.

Sinéad O’Connor / Fot. Leah Pritchard/Creative Commons 2.0"Z ogromną przykrością muszę poinformować, że jestem zmuszona odwołać moje tournee w tym roku, ponieważ czuję się bardzo źle, jestem chora na chorobę dwubiegunową. Jak wszyscy wiecie, miałam poważne załamanie nerwowe od grudnia do marca. Mój lekarz stwierdził, że nie powinnam teraz wyjeżdżać, chociaż nie chcę, to muszę odwołać trasę. Serdecznie wszystkich przepraszam".

Tymi słowami Sinead O'Connor przeprosiła swoich fanów, na swej oficjalnej stronie internetowej Sinead-oconnor.com.

45-letnia wokalistka wyznała w styczniu tego roku, że walcząc z depresją, przedawkowała narkotyki, bo chciała popełnić samobójstwo. "Ale Bóg najwyraźniej mnie tu chce, choć sama nie wiem dlaczego" - wyznała piosenkarka. To nie była pierwsza próba samobójcza artystki. W 1999 roku również próbowała się zabić - Ansa.

Kilka dni wcześniej piosenkarka, która mieszka w Irlandii, zamieściła na Twiterze post z pytaniem - "Czy ktoś zna dobrego psychiatrę w Dublinie, jestem bardzo chora i jestem w niebezpieczeństwie. Muszę bezwzględnie wrócić do zażywania leków?".

Powodem złego stanu zdrowia wokalistki, było nieudane małżeństwo z terapeutą Barrym Herridge, które zawarła w grudniu 2011 r w Las Vegas. To było jej czwarte małżeństwo, które trwało zaledwie kilka tygodni.

Sinead cierpi na chorobę dwubiegunową i w swoim życiu miała już kilka poważnych załamań nerwowych. Artystka jest matką czworga dzieci. We wrześniu 2001 r, przy kolejnym załamaniu chciała odebrać sobie życie. Zamieściła wtedy rozpaczliwą informację na swojej stronie internetowej z pytaniem: "Czy ktoś wie jak mogę odebrać sobie życie, by moje dzieci nie dowiedziały się, że zrobiłam to celowo?"

W 2003 roku publicznie ogłosiła oficjalne zakończenie swojej kariery, z powodu nadmiernej sławy, która ją przytłaczała i nie potrafiła dać sobie z nią rady.

W lutym tego roku piosenkarka wydała swoją kolejną płytę "How About I Be Me (And You Be You)?" i właśnie miała zamiar ją promować. Tym czasem 21 kwietnia oficjalnie odwołała wszystkie tegoroczne koncerty.

Shinead O'Connor miała odwiedzić również Polskę. 19 czerwca planowano występ artystki we Wrocławiu. Niestety w tym roku koncertu nie będzie.
Miejmy nadzieję, że irlandzka gwiazda szybko poczuje się lepiej i wznowi planowaną trasę.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.