Facebook Google+ Twitter

"Singelringen”

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-04-04 19:21

Symbolem małżeństwa jest najczęściej wykonana ze złota obrączka, narzeczonych - pierścionek zaręczynowy. Również single noszą specjalne pierścionki wykonane ze srebra oraz akrylu.

Singelringen / Fot. materiały dla prasy www.singelringen.comRozwój kariery, pogoń za pieniędzmi, poczucie niezależności to podawane przez psychologów przyczyny samotności. Jednak w życiu każdego człowieka w pewnym momencie pojawia się potrzeba stabilizacji. Single zaczynają szukać pary na rozmaite sposoby. Portale randkowe, imprezy, znajomi to tylko niektóre z wielu ścieżek prowadzących do poznania tego lub tej jedynej. Od pewnego czasu na dłoniach wielu osób można jednak zobaczyć błękitne obrączki.

Po modzie na silikonowe bransoletki nadeszła moda na „Singelringen". Warto dodać, że bransoletki z silikonu były i są nadal nosze po to, by zamanifestować swoje poglądy lub też wesprzeć jakąś inicjatywę społeczną. Różne kolory opasek symbolizują poparcie lub sprzeciw dla najróżniejszych poglądów, działań itp.

Srebro połączone z akrylem w kolorze niebieskim, w kształcie wspomnianej już obrączki, to nic innego jak symbol tego, że jesteśmy singlami. Jednocześnie taki pierścionek jest jasnym komunikatem dla innych, że nie wstydzimy się pokazać swojego statusu.

Jak można przeczytać na stronie internetowej, nosząc pierścionek daje się sygnał, że „jako singiel jesteś sam, ale nie samotny”, ponieważ wiele osób na świecie nosi „Singelringen”.
Moda na nie panuje już od 2005 roku. Każdy „Singelringen” ma wygrawerowane „Made in Sweden” oraz unikalny numer seryjny. Pozwala on dołączyć do Globalnej Społeczności Singelringen.

Dzięki temu, po zalogowaniu się na stronie internetowej, można poznać innych właścicieli charakterystycznych pierścionków. Nie wykluczone, że wśród nich uda się znaleźć kogoś, kto będzie idealnym kandydatem do noszenia już złotej obrączki.

Na pomysł stworzenia „Singelringen” wpadł Szwed Johan Wahlbäcka. Zainspirowała go dyskusja z przyjaciółką o tym, jak to jest być singlem i jak ciężko jest rozpoznać czy ktoś jest wolny.

W Polsce takie pierścionki można kupić w kilku miejscach. W Warszawie, za pośrednictwem strony internetowej poświęconej obrączkom dla singli jak i na portalach aukcyjnych. Pierścionek kosztuje około 45 euro, co wydaje się być niezbyt wygórowaną ceną za szansę poznania swojej drugiej połówki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.04.2009 09:14

+ za to, że autorka nie musi nosić takiej obrączki
+ za to, że ja też jej nosić nie muszę
+ za to, że tandeta niestety ciągle jest w modzie
+ za to, że na czyimś nieszczęściu (a może szczęściu??) ktoś może się dorobić fortuny
+ za to, że mogę skomentować ten artykuł

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.