Facebook Google+ Twitter

Singiel na prezydenta

Bardzo lubię "wesołego staruszka" jak nazwał siebie Władysław Bartoszewski.

Lubię ludzi wesołych i pogodnych. Odstraszają mnie natomiast ludzie złośliwi. Trudno było nie doszukać się w ogólnej wesołości pana ‘’profesora’’ - małej złośliwości. Pan Bartoszewski mocno się rozbawił odkrywając wszystkim możliwości wychowawcze kandydata na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego, które według ‘’profesora’’ ograniczają się do zwierząt futerkowych. Mało tego człowiek samotnie żyjący czyli singiel, który nie posiada rodziny jest mało doświadczonym człowiekiem i jak może rozumieć potrzeby przeciętnego obywatela Kowalskiego. Dlaczego pan Bartoszewski uważa, że prezydent singiel to zły wybór dla Polaków? Czy to dyskryminacja Jarosława Kaczyńskiego?. Dlaczego nowoczesny styl życia propagowany w dużym stopniu przez młodych ludzi jest krytykowany przez "wesołego staruszka"? Trudno odpowiedzieć sobie racjonalnie na te pytania.

W Polsce rośnie liczba tzw. singli oraz związków nieformalnych. Coraz więcej młodych ludzi chce brać odpowiedzialność tyko za siebie. Rośnie, też tolerancja dla innych orientacji seksualnych czyli pełna wolność - taki liberalizm. Każdy obywatel demokratycznego kraju chce się czuć wolny, a nie osaczony i zniewolony ograniczeniami. To już było i nazywało się IV RP. Taka jest aktualna potrzeba nowoczesnego społeczeństwa. Zadziwia więc tęsknota do tradycyjnej formy rodziny.

Polski singiel to dobrze wykształcony i zarabiający często stosunkowo młody człowiek. Wczasy spędza za granicą lub w drogich ośrodkach wczasowych w Polsce. Spotyka się ze stałą partnerką lub preferuje przelotne znajomości. Takie są standardy i dziwi mnie, że osoby popierające PO krytykują ten sposób na życie. To jest oczywista oczywistość, że to jest potencjalny elektorat PO.

Wielce prawdopodobne, że osoby żyjące samotnie w Polsce mogą poczuć się jako ludzie drugiej kategorii. Często się zdarza, że jedynym towarzyszem w samotnym trudnym życiu jest kot lub kobieta w wolnym związku bez zobowiązań. Takie poglądy "wesołego staruszka" mają mało wspólnego z poparciem a zapewne szkodzą samemu Komorowskiemu w wyborach i odbierają potencjalne głosy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (91):

Sortuj komentarze:

Jacy pasterze,takie owce.Nasi duszpasterze-to też single,więc czego się można spodziewać???;-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zdzisławie ta cała operacja premiera Tuska z Komorowskim odbije nam się wszystkim. Dla demokracji to klęska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra propozycja, ale czy realna...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisz w statucie, że prezes nie musi być singlem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojciech bardzo mi się Twoja wizja podoba ...jest tylko mały problem. Jak mam rządzić, i być prezesem, a na dodatek (wy) korzystać z asystentki jak ja nie jestem Singlem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jacenty, mógłbyś założyć PPS - Polska Partię Singli lub bardziej swojsko brzmiącą PPLŻS Polska Partię Ludzi Żyjących Samotnie

Opracuj statut gwarantujący Tobie władzę i zbieraj członkinie i członków. Możecie organizować zjazdy, konwencje, sympozja..Hulaj dusza, piekła nie ma...Można wprowadzić do partii elementy sekciarskie, a poza tym DZIEL I RZĄDŹ !!! No i asystentki musisz mieć...

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/47201,singiel_na_prezydenta,artykul.htm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście ...przepraszam za błąd ...Sławo !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Będzie prawda Słąwo !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.