Facebook Google+ Twitter

"Single i Remiksy" ponownie w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi

Już 9 października w łódzkim Teatrze "Lutnia" będzie można zobaczyć komedię "Single i Remiksy". Na scenie wystąpią: Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Wojciech Medyński i Lesław Żurek.

Plakat przedstawienia 'Single i RemiksyJak możemy przeczytać w materiałach organizatora jest to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli. Prezes wielkiej korporacji wydawniczej - Magda stawia na singli, a więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. W pewnym momencie nowe władze firmy postanawiają zmienić charakter spółki na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, który ma zweryfikować jej pracę. Nasza bohaterka w trybie ekspresowym musi zdobyć partnera! Jak to zrobić, gdy dotychczas unikała związków?Znakomita historia napisana przez Marcina Szczygielskiego – pisarza, dziennikarza i grafika, autora sztuk teatralnych i powieści zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży już 9 października o 20:00. Zapraszamy!

Bilety w cenie 100 zł do nabycia: - kasa ul. Piotrkowska 243 Łódź (czynna od pon do sob w godz. 10:00-16:00) oraz w dniu spektaklu przez godzinę do rozpoczęcia wydarzenia, www.teatrlutnia.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, zamówienia grupowe (tel:795-036-770)

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.