Facebook Google+ Twitter

"Single i Remiksy" - wygraj bilety do Teatru Rozrywki Lutnia

Już 6-go grudnia w łódzkim Teatrze "Lutnia" będzie można zobaczyć komedię "Single i Remiksy". Na scenie wystąpią: Anna Mucha, Weronika Książkiewicz lub Katarzyna Glinka, Wojtek Medyński i Lesław Żurek. Dla naszych czytelników mamy bilet!

 / Fot. mat. organizatoraJak możemy przeczytać w materiałach organizatora jest to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli. Prezes wielkiej korporacji wydawniczej - Magda stawia na singli, a więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. W pewnym momencie nowe władze firmy postanawiają zmienić charakter spółki na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, który ma zweryfikować jej pracę. Nasza bohaterka w trybie ekspresowym musi zdobyć partnera! Jak to zrobić, gdy dotychczas unikała związków?Znakomita historia napisana przez Marcina Szczygielskiego – pisarza, dziennikarza i grafika, autora sztuk teatralnych i powieści zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Do tego świetna obsada.

Więcej na stronie www.singleiremiksy.com

Bilety w cenie 100 zł do nabycia: - kasa ul. Piotrkowska 243 Łódź (czynna od pon do sob w godz. 9 – 17), Łukasz Jankowski tel: 505 039 588, Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59, Łódź, www.teatrlutnia.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, zamówienia grupowe (tel: 605 645 923), kasy regionalne (Tomaszów Maz., Bełchatów, Sieradz, Piotrków Tryb,Pabianice, Łęczyca, Kutno) info pod nr 692 380 038.

Wiadomości24.pl są oficjalnym partnerem medialnym Teatru Rozrywki "Lutnia" w Łodzi.
 / Fot. mat. organizatora

UWAGA KONKURS!


Mamy dla Was do wygrania podwójne zaproszenie do Teatru "Lutnia" na te spektakl. Aby je wygrać, należy w komentarzu pod artykułem napisać dlaczego to do was powinna trafić nagroda. Na zgłoszenia czekamy do czwartku (5 grudnia) do godziny 23:59. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzcę i poinformujemy go sposobie odebrania zaproszeń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.