Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

648 miejsce

"Single po japońsku" w Głogowie już 23 września! [ZAPOWIEDŹ]

"Single po japońsku" to zabawna farsa autorstwa Marcina Szczygielskiego, w reżyserii fenomenalnego Olafa Lubaszenki. Jest kontynuacją uwielbianego przez szerszą publiczność spektaklu "Single i remiksy".

Na jednej scenie podziwiać możemy aktorów, których nie trzeba nikomu przedstawiać - Monikę Mazur, czyli uwielbianą Martynę Kubicka tzw. "młodszego brata" serialu "Na dobre i na złe", czyli "Na Sygnale", Lesława Żurka, pojawiającego się m.in w "Barwach szczęścia" jako Bruno, znanego z s. "Londyńczycy", czy "Przyjaciółki" a także Wojciecha Medyńskiego ("Galeria", "M jak miłość", "Pierwsza miłość) i Katarzynę Maciąg ("O mnie się nie martw", "Szpilki na Giewoncie", "Głęboka woda")
"Single po japońsku", czyli: Wojciech Medyński, Monika Mazur, Lesław Żurek i Katarzyna Maciąg. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez Teatr My
23 września o godz. 18:00 zagrają w MOKu w Głogowie!
Bilety jeszcze są! Kup bilet! Kliknij.
Informacje o biletach również pod numerem 603 877 135

Już w pierwszych sekundach trwania spektaklu widz przeniesiony zostaje do świata korporacji, w którym wszystko, co nie jest związane z praca, traci na wartości. Tu nie istnieje słowo wolność. Ryzykowne jest równiez posiadanie własnego zdania albowiem grozi...zwolnieniem! Nie ma też miejsca na miłość. Jedynie, że mowa o miłości do wykonywanej pracy, bo uczucie nie ma tu szans na prawidłowy rozwój. Prywatne życie upchnięte jest jedynie w przerwie obiadowej.

Nagle okazuje się, że firmę po raz kolejny przejmuje właściciel z dalekiej Japonii. Obowiązującym strojem każdego pracownika staje się… kimono, a to wprowadza bunt do korporacji. Bohaterowie podsycają wybuchają pożar i dolewają oliwy do ognia, a wszystko to w japońskim stylu. Niczym ninja ruszają do walki, tyle tylko, że z samurajskimi mieczami w dłoniach. Pech w tym, że te samurajskie miecze mylą im się że sztyletami do seppuku…

Za piękne oryginalne japońskie kostiumy odpowiada Tomasz Jacyków.

Przyjdź i śmiej się do rozpuku na najzabawniejszej komedii omyłek!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czyzby "Sexojaponczyk" ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.