Facebook Google+ Twitter

Sinusoidal w Firleju

Już 20 lutego zapraszamy do Firleja na specjalny koncert benefitowy zespołu Sinusoidal! Dochód z imprezy przeznaczony będzie na najnowsze wydawnictwo wrocławskiej grupy pt. "108" i dofinansowanie akcji crowdfounding'owej.

 / Fot. materiały organizatoraAdrianna Styrcz i Michał Siwak tworzą muzykę elektroniczną z domieszką gatunków trip-hop, downtempo i chillwave. W 2011 roku ukazała się debiutancka płyta EP (extended play), a następnie krążek LP (long play) pt."Out of the wall", wydany również w wersji vinylowej. Grupa występowała na licznych koncertach klubowych w Polsce, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie, oraz na festiwalach takich jak: Opener (PL), Soundedit (PL), Selector (PL), Green Vibrations (NL), Earthdance (NL), Tauron Nowa Muzyka (PL).

W ciągu czterech lat Adrianna i Michał zebrali pomysły na nowy materiał, który finalnie został zarejestrowany w styczniu bieżącego roku. Tym razem do współpracy przy koncertrach LIVE zaproszeni zostali dwaj utalentowani muzycy: Marcin Rak – perkusja i Andrzej Jeżewski - instrumenty klawiszowe. Oprawę wizualną przedstawi: VJ EMIKO - Emilia Gumańska - artystka wizualna, vj, scenarzystka, producentka wideo, operator, fotografka. Sinusoidal występuje z Emiko od zeszłorocznej edycji INTRO Festiwalu Muzyki Elektronicznej w Raciborzu. Nowa płyta Sinusoidal prezentuje bogactwo brzmieniowe syntezatorów i kolejną mieszankę gatunkową, łącząc sprawnie hip-hop'owe bity z synth-pop'em. Koncert-benefit support'ować będzie zjawiskowa i mesmeryczna Laura Lof, w specjalnie przygotowanym projekcie muzycznym: Intro-LAUTRO

Panna Laura zagra na dzwonkach wietrznych, gongu, bębnach szamańskich, melodyce przy wtórze ptasich śpiewów; gwarantując tym samym przyjemny nastrój i wyciszenie rodem z dziedziny muzykoterapii.

Polecamy i zapraszamy!

--

Sinusoidal
20. 02. 2015 r.
Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56, Wrocław
Start: 20:00
Bilety: 20 zł.

--

Koncert objęty programem Urbancard Premium, której posiadacze otrzymają 20% zniżkę na biletach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.