Facebook Google+ Twitter

Siostra Jacksona w Polsce na Sylwestra

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-22 19:38

La Toya Jackson, siostra króla popu Michaela Jacksona przyjedzie do Warszawy na Sylwestra organizowanego na ulicach miasta.

La Toya Jackson / Fot. Buzz Public RelationLa Toya zawita do naszego kraju, ponieważ motywem przewodnim tegorocznego Sylwestra będą piosenki Jacksona. - Nie ma go już z nami i pomyśleliśmy że obecność jego siostry pomoże nam przypomnieć klimat jego koncertów - powiedział reżyser Patryk Vega. To podobno dzięki niemu udało się zaprosić siostrę króla.

Obok siostry Jacksona na warszawskim Sylwestrze na placu Konstytucji na scenie pojawią się: Shaun Baker, September, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Maciej Maleńczuk, Lady Pank, Urszula, Stachursky i Norbi. Koncert rozpocznie się o godz. 20 i trwać będzie co najmniej pięć i pół godziny. Na ubiegłorocznej imprezie bawiło się ponad 100 tys. osób, a dzięki transmisji telewizyjnej stołecznego Sylwestra oglądało prawie 13,5 mln widzów w całej Polsce.

La Toya Jackson przyjeżdża do Polski na zaproszenie producentów komedii „Ciacho” w reżyserii Patryka Vegi.

La Toya Jackson urodziła się w 1956 jako jedna z dziesięciorga dzieci państwa Jacksonów. Zadebiutowała w 1980 roku albumem "LaToya Jackson”, a do dzisiaj wydała ich aż 11. Tegoroczna płyta „Startin’ Over” zawiera takie hity „Just Wanna Dance”, „Free the World” oraz "Home” dedykowany nagle zmarłemu bratu, Michaelowi. Jest piosekarką, aktorką, autorką tekstów i modelką. Od 1989 do 1997 była żoną swojego menedżera - Jacka Gordona.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.