Facebook Google+ Twitter

Siwiec o komisji hazardowej

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-12-28 08:55

Eurodeputowany Marek Siwiec nazywa działania Platformy Obywatelskiej w sejmowej komisji hazardowej "klasycznym rozmywaniem tematu". Polityk SLD, który był gościem "Sygnałów Dnia" mówił, że dotychczas nie pojawiła się nadzieja, że sprawa zostanie wyjaśniona i dodał, że tak zostanie do końca prac komisji.

Marek Siwiec zwrócił uwagę, że odwołanie posłów PiS Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermanna z komisji zostało źle odebrane przez opinię publiczną. Eurodeputowany powiedział, że komisja śledcza nie została powołana po to, by stwierdzić czy zachowanie posłów PiS mogło podważyć ich rzetelność jako członków komisji. Marek Siwiec przypomniał, że celem prac komisji jest zbadanie działań polityków PO, którzy są uwikłani w aferę hazardową.

O 13 rozpocznie się przesłuchanie Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermanna. Przewodniczący komisji Mirosław Sekuła z Platformy ma nadzieję, że stworzy ono możliwość powołania nowych członków tego gremium, reprezentujących PiS. Prawo i Sprawiedliwość domaga się powrotu do komisji Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermanna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.