Facebook Google+ Twitter

Sixt podczas międzynarodowych zawodów jeździeckich

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-08-20 10:55

W sierpniu polskie Pomorze stało się areną międzynarodowych zmagań w skokach przez przeszkody. W samym środku sezonu wakacyjnego na terenie stadniny koni Ciekocinko rozegrane zostały prestiżowe zawody jeździeckie z udziałem reprezentantów..

W sierpniu polskie Pomorze stało się areną międzynarodowych zmagań w skokach przez przeszkody. W samym środku sezonu wakacyjnego na terenie stadniny koni Ciekocinko rozegrane zostały prestiżowe zawody jeździeckie z udziałem reprezentantów 29 krajów świata. Do dyspozycji zawodników oraz zaproszonych gości Sixt rent a car przekazał szoferów, którzy świadczyli usługi transportowe samochodami marki Mercedes.
Baltica Tour 2014 to jedna z najważniejszych imprez sezonu w naszym kraju, wpisana do kalendarza Światowej Organizacji Jeździeckiej. O wysokiej randze zawodów świadczy fakt, że Honorowy Patronat objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, a także wielu ministrów i przedstawicieli władz lokalnych. Zawodnicy w eleganckich strojach, szlachetne konie, dystyngowany klimat odrestaurowanego pałacu wraz z okolicznymi parkami, idealnie nawiązują do ekskluzywnej oferty Sixt.

- Jest nam niezmiernie przyjemnie kolejny raz współpracować z organizatorami zawodów sportowych o międzynarodowym zasięgu. Zaangażowanie Sixt rent a car w ten międzynarodowy turniej jeździecki w skokach przez przeszkody jest dla nas potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług – mówi Paweł Reczyński, prezes Sixt rent a car Polska. Historia dyscypliny konnych skoków przez przeszkody sięga drugiej połowy XIX wieku. Wtedy także zaczęła rozwijać się motoryzacja, pojawił się pierwszy pojazd z silnikiem spalinowym, a nieco później pierwszy samochód wyposażony w skrzynię biegów. Dziś możemy połączyć tradycję z nowoczesnością, angażując się w to niezwykle prestiżowe wydarzenie.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.