Facebook Google+ Twitter

Sizeer Music on Tour: Foreign Beggars w Berlinie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-13 20:49

Soczysta wiosna Sizeer Music on Tour Wiosną Sizeer Music On Tour powraca do klubów

Wiosną Sizeer Music On Tour powraca do klubów prezentując aktualne brzmienia
w wykonaniu artystów ze światowej czołówki muzyki elektronicznej. Ostatnim przystankiembędzie Berlin i występ specówlondyńskiego brzmienia – ForeignBeggars. Kto odwiedzi stolicę Niemiec 16 maja, koniecznie niech zjawi się w klubie Cassiopeia.

Fuzja hip-hopu z brzmieniem londyńskiej ulicy

Rocznie dają ponad 100 koncertów w różnych zakątkach świata, a do tego wciąż zaskakują nowymi produkcjami muzycznymi. ForeignBeggars, czyli piątka muzyków wszelkich specjalizacji: od MC po beatboxerów, producentów i didżejów, potrafi połączyć hip-hop ze stylistyką grime, dubstep, drum’n’bass oraz innymi gatunkami o charakterystycznym, głębokim basie. Grupa znana jest
z niesamowitych i energicznych występów na żywo, ale też z udanych kooperacji muzycznych z takimi tuzami, jak Public Enemy, RootsManuva, Grand Master Flash, Talib Kweli, Wu-Tang Clan, by wymienić tylko kilku. Mają na swoim koncie sześć albumów, a każdy następny wzbudza niestygnące i jeszcze gorętsze emocje, jak chociażby ostatni „The Uprising” z 2012 roku. Popis jaki dadzą w Berlinie 16 maja w klubie Cassiopeia z pewnością dostarczą wrażeń, które wstrząsną tłumem i nie pozwolą o sobie zapomnieć.
Jeśli jesteście głodni wrażeń i ciekawi, co przyniesie z sobą wiosenny cykl imprezowy Sizeer Music On Tour, szukajcie szczegółów na stronie SizeerMusic.com oraz na facebookowym profilu. Organizatorem trasy Sizeer Music On Tour jest agencja Broken Music.Do zobaczenia na trasie!

LINEUP:
16.05 - ForeignBeggars / Klub Cassiopeia, Berlin
Odd Harmonics / UK
Dj Kite (Antibling Promassive) / Berlin
Stinoe (True Beatz Crew) / Berlin

Dolna sala:

The Smells / Konichiwa Bitches / Berlin
(Wojtek Broken)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.