Facebook Google+ Twitter

Skandal! Mecz Polska - Anglia odwołany!

Mecz odwołany. Kibice wracają do domów z biletami w kieszeniach. O godzinie 22.05 po przekazaniu przez spikera wiadomości, wybuchła fala okrzyków niezadowolonych kibiców.

Jest to niecodzienna sytuacja dla piłkarzy. Angielskie media są oburzone. Piszą "to skandal!". Stadion Narodowy w Warszawie okazuję się być jednym wielkim bublem. Nie jest to sytuacja komfortowa dla zawodników obydwu drużyn.

Decyzja delegata jest taka by jak najszybciej zamknąć dach i przygotować stadion na jutro. Delegat po uzgodnieniu z sędziami stwierdził, że na boisku po prostu nie da się grać "piłka stoi". Zgodnie z przepisami FIFA, mecz powinien odbyć się następnego dnia.

Po uzgodnieniu z drużyna polską, angielską i delegatem, została podjęta jednogłośna decyzja. Aktualnie nie ma żadnych danych na temat biletów. Jednak skierowana jest prośba, by kibice je zatrzymali.

Za dwie godziny rozpocznie się procedura osuszania płyty boiska. Padło znaczące pytanie na kampanii prasowej ze strony angielskich dziennikarzy "Co z kibicami z Anglii, którzy mają na jutro loty powrotne do kraju?"

Rozkładany dach to hektar powierzchni, a w takich warunkach atmosferycznych jak dzisiaj, jego zamknięcie stanowiłoby zagrożenie nie tylko dla jego konstrukcji, ale także dla kibiców.

Najlepsza akcja z meczu Polska- Anglia z 16 października


b]Znajdź nas na Google+[/b]

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.