Facebook Google+ Twitter

Skandal podczas szczytu Unii Afrykańskiej. Zobacz film!

Na odbywającym się w Ugandzie spotkaniu przywódców państw Afryki, ochrona prezydenta Libii starła się z ugandyjskimi służbami, pilnującymi porządku podczas szczytu.

Libijski przywódca Muammar al-Kaddafi. / Fot. Jesse B. Awalt, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Muammar_al-Gaddafi,_12th_AU_Summit,_090202-N-0506A-324.jpgDo Ugandy zjechali wczoraj, na ostatnią sesję 15. Szczytu Unii Afrykańskiej, przywódcy większości państw Afryki, by wspólnie debatować nad przyszłością swojego kontynentu. Nie obyło się jednak bez niespodzianek.

Gdy do centrum konferencyjnego, w którym zebrała się już część afrykańskich liderów, przyjechał przywódca Libii Muammar al-Kaddafi, jego ochrona została zatrzymana przez ugandyjskie służby, strzegące dostępu do budynku, do którego wejść mogli tylko oficjalni przedstawiciele władz.

Gdy otwarty pojazd Kaddafiego przekraczał punkt kontrolny przed wejściem głównym do centrum konferencyjnego, pomiędzy ochroniarzami libijskiego lidera a ugandyjskimi funkcjonariuszami bezpieczeństwa doszło do bójki. Sam Kaddafi przemknął dalej, nie zważając na to, co dzieje się tuż za nim. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery telewizyjne. Zobaczcie sami...Źródło: NTV Uganda

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Steves
  • Steves
  • 16.01.2011 10:26

tylko tyle masz do powiedzenia,Beata??pusta głowa...

Komentarz został ukrytyrozwiń

" Afryka dzika...." -dobre

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.