Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2576 miejsce

Skandal religijny w polskiej internetowej tv

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-03-05 10:27

Ponad dwa tygodnie temu w internetowej telewizji Lookr.tv ruszył nowy program "Norbert Afera!" którego tematem miała być tolerancja oraz niechęć Polaków do gejów i lesbijek. Niby cel słuszny ale środki które miały przysłużyć się oglądalności już nie!

Zdjęcie promocyjne. / Fot. Zdjęcie wykonane przez patrona programu.Program prowadzi Norbert Żyła, znany w internecie skandalista, piszący niepochlebnie na blogu o polskich politykach i aktorach. Scenariusz i realizacja programu to również jego pomysł. Samym skandalem i nietaktem ze strony stacji była już transmisja na żywo premierowego odcinka w środę popielcową która ma służyć wyciszeniu przed wielkim postem a nie debatowaniu na temat praw mniejszości seksualnych których Kościół nie popiera.

W pierwszych sekundach programu zobaczyliśmy Norbert ubranego w strój rodem z teatru, z różańcem zawieszonym na okularach, co zdaniem wielu naruszyło dobry smak i uczucia religijne Polaków.

Na czacie pojawiły się komentarze oburzonych internautów, wskazujące na to iż zamierzony efekt skandalu się udał. Czy warto wywoływać tego typu skandale, krzywdzące uczucia religijne niektórych Polaków? Gdzie w internetowej telewizji przebiega granica wyczucia i dobrego smaku?

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (5):

Sortuj komentarze:

Zgadzam się z przedmówcami. A jeżeli już mamy cokolwiek oceniać i wymagać... to zacznijmy jakości tego tekstu: wodolejstwo, brak merytorycznego uzasadnienia i szkolne wagary. Ktoś mało bywał na zajęciach z j.polskiego i nie przyswoił sobie dobrze zasad interpunkcji.... :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zrobiliście z niczego wielkie mi halo... Zgadzam się w 100% z Sylwestrem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 05.03.2010 20:25

Jestem Polakiem, nie czuje się urażony a "uczucia religijne" uznaje za totalitarny nowotwór językowy używany do gnębienia innowierców.

A co do wyciszania się w środę popielcową - czy tylko katolickie święta czy wszelka obrzędowość religijna powinna kształtować programy telewizyjne?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cos mi sie wydaje, że nieustająco oburzeni, pełnią 24. godzinne dyżury w celu wyszukiwania tego, co ich nieustajaco oburza. Chyba to lubią. Skandalizujace audycje, obrazy, foty, rzeźby, są im poprostu potrzebne do utwierdzania się w cnocie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawo w Polsce i tak chroni uczucia tylko jednej z grup światopoglądowych więc o co chodzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.