Facebook Google+ Twitter

Skandaliczna reklama imprezy na warszawskiej Pradze

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-01-20 14:40

Warszawski klub zachęca do przyjścia na imprezę plakatem z wizerunkiem Adolfa Hitlera.

 / Fot. PlakatJak podaje TVN Warszawa, mieszczący się na Pradze klub Skłot reklamuje wydarzenie w swoim lokalu plakatem z wizerunkiem Adolfa Hitlera. Wizerunek wodza Trzeciej Rzeszy tańczącego, w ciemnych okularach ma zachęcać młodych warszawiaków do zabawy.

Plakat ma nawiązywać do popularnego w sieci fragmentu filmu "Upadek", w którym podłożono pod dialogi w filmie napisy sugerujące, że Hitler wraz z towarzyszami rozmawia o warszawskich klubach.

Organizatorzy nie widzą nic złego w swoim posunięciu. Innego zdania są m. in. Edmund Baranowski, uczestnik Powstania Warszawskiego, wyrażający swoje zdziwienie i oburzenie na temat takiego pomysłu. Nieprzychylna jest również Renata Mazur z prokuratury okręgowej w Warszawie, ostrzegająca przed konsekwencjami związanymi z propagowaniem treści nazistowskich.

Zdziwienie również budzi fakt, że organizatorzy nie byli świadomi tego, że mogą kogoś obrazić, a nawet dostać wyrok w wysokości 2 lat pozbawienia wolności. Prokuratura zapowiada, że przyjrzy się sprawie bliżej.

Czytaj na stronie polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Gdy byłem w ubiegłym roku we wrześniu w Warszawie, widziałem żywe miejsca zadłady z okresu II Wojny Swiatowej; widać owi "klubowicze" chodzą po dachach w przyciemninych okularach, bo gdyby chodzili po ziemii - to by takich głupich plakatów nie robili!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ludzie sa coraz bardziej zalosni zeby zdobyc rozglos. Tylko totalna ignorancja takich idiotow moze odniesc skutek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.