Facebook Google+ Twitter

Skandaliczne sms-y od TVN

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2009-10-27 08:25

"Bardzo lubię mieć... Pozwolisz mi poznać jak smakujesz? Czegoś takiego w życiu nie przeżyłeś. ŚLIJ Oral na numer 73XXX". Takiego SMS-a i wiele innych o podobnej treści otrzymał łodzianin Jacek Gmaj. Kto mu je wysyła? Okazuje się, że TVN S.A.

Taki sms może zachwiać każdym związkiem. / Fot. P. Szyposzyński- Strasznie mnie złoszczą te SMS-y - opowiada. - Boję się, że moja partnerka po ich przeczytaniu może sobie pomyśleć, że dzwonię do jakiś sekslinii lub że ją zdradzam. Odbiorca erotycznych SMS-ów dowiedział się u swojego operatora telefonicznego, że ich nadawcą jest TVN S.A.

- Tylko raz kontaktowałem się z TVN-em. - Wysłałem do ich fundacji SMS-a, żeby pomóc niepełnosprawnemu chłopcu. Czyżby przekazali mój numer komuś innemu? Zagadkę udało nam się rozwiązać po rozmowie z rzecznikiem TVN-u, Karolem Smolągiem.

- Tej treści wiadomości otrzymują tylko osoby biorące udział w nocnych grach audiotele, które są prowadzone przez dwie nasze stacje - mówi. - W tym wypadku zaszła pomyłka. Pracownik jednej z firm, będącej naszym podwykonawcą, pomieszał numery telefonów abonentów, którzy brali kiedyś udział w jakimś audiotele, z numerami osób, które korzystają z naszych nocnych gier erotycznych.

Udało się ustalić, że firma ta pracowała także dla portalu internetowego badającego test na inteligencję. Gdy Jacek Gmaj wysłał do niej SMS, by otrzymać wynik testu, jego numer automatycznie został zachowany w bazie firmy, a następnie pomieszany z numerami abonentów biorących udział w grach erotycznych. Ile osób na skutek pomyłki otrzymywało podobne SMS-y? Jeszcze nie wiadomo. Firma audiotele pracująca dla TVN-u bada tę sprawę.
(gb)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Myślę że nic strasznego sie nie stało..przecież zawsze w okienku nadawca pisze TVN a nie "Jolanta" ;) Błąd mógł sie zdarzyć,zawsze warto to wyjaśnić, a partnerce proponuję pokazać te smsy i śmiać sie razem z nią

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.