Facebook Google+ Twitter

„Skarby Ziemi”. IV Targi Minerałów i Biżuterii w Białymstoku

19 i 20 maja serdecznie zapraszamy na Targi Minerałów i Biżuterii „Skarby Ziemi”, organizowane już po raz czwarty w Białymstoku. Impreza stanowi wyjątkową okazję do obejrzenia i podziwiania skarbów natury.

Organizatorzy na każdą edycję targów starają się sprowadzić wyjątkowo cenne eksponaty. Tej wiosny Targi Minerałów i Biżuterii odbywają się pod hasłem „Bursztyn i Krzemień Pasiasty”.

W targach udział wezmą liczni kolekcjonerzy oraz firmy zajmujące się produkcją, importem i handlem wyrobami z minerałów, kamieni ozdobnych i szlachetnych. W sprzedaży dostępna będzie oryginalna biżuteria oraz przedmioty użytkowe w atrakcyjnych cenach. Osoby zainteresowane ezoteryką kamieni będą miały okazję poznać ich lecznicze właściwości, związki ze znakami zodiaku oraz ich rolę w Feng Shui. Atrakcją targów będzie „Szkoła Płukania Złota” czynna codziennie od 10 do 16.

Targi Minerałów i Biżuterii „Skarby Ziemi” to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla miłośników kamieni, minerałów, biżuterii, jak również cenne doświadczenie poznawcze skierowane do najmłodszych. Targi doczekały się już swojej wiernej publiczności niecierpliwie oczekującej kolejnej edycji imprezy.

19-20 maja 2012
Hala Sportowa UwB, ul. Świerkowa 20A
Godz. 10.00-18.00
Szkoła Płukania Złota: godz. 10.00-16.00

Bilety:
Normalny: 9 zł
Ulgowy: 6 zł (emeryci, renciści, studenci, młodzież szkolna)
Dzieci do lat 6 – wstęp wolny

Organizator:
GeoLab Pracownia Geograficzna Andrzej Zuchowa
www.geolab.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.