Facebook Google+ Twitter

Skarżysko Kamienna: zabił ojca z powodu lodówki

Syn ugodził śmiertelnie ojca, gdyż ten nie pozwalał mu dostać się do lodówki. Matka odpowiadać będzie za współudział w zabójstwie.

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali dziś 21-letniego mieszkańca Skarżyska Kamiennej i jego 52-letnią matkę, podejrzanych o zabójstwo 63-letniego ojca. Jak zostałem poinformowano w Biurze Prasowym Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, stało się to tuż po północy wtedy, gdy 21-latek powrócił do domu.

Pokłócił się wówczas z ojcem, który nie pozwalał mu dostać się do lodówki. Młody mężczyzna mający nogę w gipsie, poruszał się o kulach i w czasie szamotaniny atakował nimi ojca. Rodzic zaś celował w kierunku syna słoikami, młotkiem i innymi przedmiotami znajdującymi się pod ręką. Ten zaś nie będąc dłużny chwycił znajdujący się w kuchni nóż i najprawdopodobniej rzucił w kierunku ojca. Po awanturze wszyscy domownicy położyli się spać.

Rano syn z matką zauważyli, że członek rodziny nie żyje. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon od rany kłutej w klatkę piersiową. - Kobieta przyznała się, iż wyciągnęła nóż i schowała go, zacierając ślady. Skarżyscy policjanci rano zatrzymali ją wraz z synem. W trakcie zatrzymania miała 0,78 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wytrzeźwieniu odpowie za współudział w zabójstwie. U jej syna natomiast nie stwierdzono, by był pijany. Można jedynie przypuszczać, że mógł być w trakcie bójki pod wpływem alkoholu – poinformowała Wiadomości 24.pl sierżant Karolina Stachura z Biura Prasowego KWP w Kielcach. Policjanci ustalili, że bardzo często dochodziło do awantur w tej rodzinie i bójek pomiędzy ojcem a synem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.