Facebook Google+ Twitter

SKAT Transport na liście najlepszych polskich przedsiębiorstw

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-12-10 09:08

SKAT Transport uplasował się na 1552 pozycji w tegorocznym wydaniu „Listy 2000”.

Pozycja SKAT Transport w najnowszej „Liście 2000” stanowi potwierdzenie dbałości o najwyższą jakość usług oraz umiejętnego profilowania oferty względem oczekiwań klienta. SKAT Transport stale wprowadza rozwiązania stawiające firmę na pozycji coraz lepszego partnera biznesowego. Inwestycje w nowoczesną flotę oraz usprawniające pracę systemy informatyczne mają na celu wsparcie klientów w zakresie optymalizacji kosztów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów realizacji usługi.

– Pozycja naszej firmy na rynku jest wynikiem wielu działań realizowanych zgodnie z naszą strategią. Aby móc zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi oraz pomóc w rozwiązywaniu ich problemów logistycznych, każdy etap procesu jest dokładnie analizowany i optymalizowany. Regularnie inwestujemy w nowy tabor wiedząc, że nowoczesna i różnorodna flota daje naszym klientom pewność realizacji transportu na wysokim poziomie – tłumaczy Waldemar Łazarczyk, Prezes SKAT Transport – Stawiamy na rozwój kwalifikacji naszych specjalistów, którzy są gotowi sprostać wysokim wymaganiom, stawianym przez klientów. Wdrażamy nowoczesne narzędzia IT usprawniające planowanie i monitoring przebiegu realizacji zleceń. Wzbogacamy naszą ofertę, która dzisiaj obejmuje nie tylko transport i spedycję drogową, ale również spedycję morską i lotniczą oraz ofertę przepraw promowych. Najważniejsze jest podążanie za zmianami na rynku TSL oraz wyprzedzanie oczekiwań klientów – dodaje Waldemar Łazarczyk.

W rankingu „Lista 2000” łącznie wyszczególnionych zostało 109 przedsiębiorstw z województwa Pomorskiego, w tym 42 z Gdańska. Najwięcej firm z Listy znajduje się w województwie mazowieckim, a najmniej w województwie lubuskim. Udział procentowy przedsiębiorstw z Pomorza w rankingu wynosi 5,45 %.
(Sylwia Świtajewska-Romaniuk)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.