Facebook Google+ Twitter

Skate party w Ostrowcu Świętokrzyskim

W minioną sobotę, 28 lipca 2012 roku, odbyło się zorganizowane po raz drugi przez Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim skate party.

Ostrowiec Skate Party 2012. / Fot. Krzysztof KrzakW ostrowieckim skateparku, który znajduje się na terenie Parku Miejskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim, spotkało się kilkudziesięciu młodych skaterów, głównie z regionu świętokrzyskiego i mazowieckiego. Zawodnicy rywalizowali w pięciu konkurencjach. Ich popisy były obserwowane i oceniane przez publiczność i komisję sędziowską, która następnie sklasyfikowała wszystkich zawodników w poszczególnych kategoriach.

W kategorii Skate Jam do lat 16 najwyższą lokatę zdobył Maciej Małek ze Starachowic. Wyprzedził on Huberta Kozakiewicza z Radomia i Konrada Zielińskiego z Ostrowca Świętokrzyskiego. W tej samej kategorii, tyle że dla zawodników powyżej 16 lat zwyciężył Jacek Gouda z Kielc; II miejsce zajął Jimmy również z Kielc. Na III miejscu uplasował się Tomasz Lacek, reprezentant Warszawy.

Skate Party w Ostrowcu Świętokrzyskim. / Fot. Krzysztof KrzakW minirampie wygrał reprezentant gospodarzy, Piotr Okręt. Na drugim miejscu sklasyfikowano Huberta Kozakiewicza z Radomia. Na podium stanął też ostrowczanin, Konrad Zieliński.

Natomiast w kategorii skate triumfował Jasiu z Kielc,a w best tricku - Patryk Głąbień z Ostrowca Świętokrzyskiego. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród młodych ludzi i dostarczyła wszystkim, także obserwującym wyczyny zawodników na deskach, wielu emocji.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.