Facebook Google+ Twitter

Skatepark dla Wołomina

Młodzi mieszkańcy Wołomina zwrócili się z petycją do burmistrza o stworzenie Skateparku, czyli placu do jeżdżenia na rolkach oraz deskorolkach.

 / Fot. www.skateparkdlawolomina.npx.plKuba, Patryk oraz Łukasz mają po ok. 16-17 lat, ale przygotowali się bardzo dokładnie, do tego stopnia, że mają nie tylko pomysł, ale i propozycję miejsca tej inwestycji. "Skatepark byłby jednocześnie świetną wizytówką miasta Wołomin" - czytamy w petycji do burmistrza Wołomina.

Zdają sobie sprawę, że istnieje już podobny plac tego typu "Dirt Park" - do jeżdżenia wyczynowego na rowerach BMX, jednak mało kto z niego korzysta - powód? Nie spełnia oczekiwań młodzieży, poza tym jest wykonany bardzo niestarannie.

Oficjalny koszt budowy wyniósł 400 tysięcy złotych ze środków publicznych i wygląda na to, że są to pieniądze zmarnowane, ponieważ prawie nikt z tego placu nie korzysta. Skatepark ma być wykonany staranniej i z lepszych materiałów. Chłopcy całą inwestycję wycenili na niecałe 100 tysięcy złotych.

Rozpoczęły się podpisy pod elektroniczną petycją, zbierane są też podpisy na ulicach Wołomina i okolic. Inicjatywę popierają nawet straszne panie, które deklarują, że jeśli burmistrz nie zbuduje skateparku, to nie zagłosują na niego w najbliższych wyborach.


Internetowa petycja dostępna jest pod adresem: skatepark dla Wołomina

Więcej o tej inicjatywie można przeczytać na stronie:
http://www.skateparkdlawolomina.npx.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak jest. Powinniśmy bardziej żyć takimi sprawami niż polityką. Skateparki to rewelacyjna sprawa, pozwalająca wyszaleć się rolkowcom i deskorolkowcom, dając młodzieży ciekawe zajęcie. JESTEM ZA !!!!!!!
+5 z uzasadnieniem jak wyżej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) dla ciebie za materiał i dla młodych ludzi za inicjatywę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.