Facebook Google+ Twitter

Skazano chłopaka, który zabił swoją byłą dziewczynę

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-03-30 18:10

Sieradzki sąd skazał na dożywocie 23-letniego Pawła Kuśnierza za zabójstwo byłej dziewczyny. Sąd po ogłoszeniu wyroku zdecydował o ujawnieniu nazwiska i wizerunku sprawcy. Mężczyzna może ubiegać się o warunkowe przedterminowe zwolnienie po 25 latach. Wyrok nie jest prawomocny.

Sędzia Janusz Adamski ogłaszając wyrok podkreślał, że motywacją oskarżonego wcale nie była nieszczęśliwa miłość. Jak powiedział, Paweł Kuśnierz traktował dziewczynę instrumentalnie, a uczucie do niej budował na kłamstwie.

Rodzice zamordowanej Agaty spodziewali się, że wyrok będzie surowszy. Wcześniej wnosili o jak najdłuższy okres, po którym Paweł Kuśnierz mógłby ubiegać się o przedterminowe zwolnienie.

Do zabójstwa 19-letniej Agaty doszło pod koniec sierpnia ubiegłego roku. 23-letni Paweł Kuśnierz włamał się do mieszkania dziewczyny i wielokrotnie ugodził ją nożem. Mimo skomplikowanej operacji nastolatka zmarła następnego dnia w sieradzkim szpitalu.
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

do ja
  • do ja
  • 26.03.2012 13:39

do ja: koleś, idź do lekarza, lecz się, zanim komuś wyrządzisz jakąś krzywdę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja
  • ja
  • 09.09.2011 23:31

dziewczyne co zdradza to tylko zabic bo tylko one są winne jakbym miał wybierać to bym zabił dziewczyne a nie jej kochanka bo przynajmniej bede siedział ze świadomością że nie zdradzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.