Facebook Google+ Twitter

Skierniewice - reklama mobilna

Od 10 września Skierniewice mają nowy oficjalny gadżet - podkładkę pod rejestrację. Niespodziankę dostanie każdy skierniewiczanin rejestrujący samochód w Wydziale Komunikacji.

Samochód Urzędu Miasta z nową reklamową podkładką rejestracyjną / Fot. Mateusz ChęcielewskiW ratuszu rozpoczęła się wewnętrzna kampania promocyjna, którą kieruje wiceprezydent Dorota Rutkowska. Każdy urzędnik otrzyma podkładki pod tablice rejestracyjne, jabłuszka zapachowe i nalepki typu "PL" z nowym logo Skierniewic. Do wydziałów trafią też teczki i długopisy z logo miasta oraz różne gadżety promocyjne.

- Jak na razie ilość "większych" gadżetów jest ograniczona, do tej pory tylko nieliczni cieszą się z ich posiadania. - Najliczniejszą grupą są to jednak urzędnicy Urzędu Miasta.

10 września pierwsi interesanci Wydziału Komunikacji Urzędu miasta w Skierniewicach w większości byli zaskoczeni, ponieważ do każdej tablicy dostawali w prezencie podkładki pod nią z nowym oficjalnym logo miasta. Ponadto wręczała je osobiście pani wiceprezydent Dorota Rutkowska.

Jako pierwsi do pomieszczenia urzędu weszli mama z synem: pani Marta Smolarek i jej latorośl Szymek. Druga osoba, którą obdarowała prezydent Rutkowska, to pani Irena Kacprzak. I tak oto pierwsze "promocyjne jaskółki" wyleciały z Ratusza. Szerokiej drogi!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.