Facebook Google+ Twitter

Skierniewicki Salon Edukacyjny

Dziś odbyła się siódma edycja Salonu Edukacyjnego „In Future” pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewic Leszka Trębskiego. Tegoroczni maturzyści mogli zorientować się w wymaganiach rekrutacyjnych do wybranych przez siebie szkół wyższych lub, jeśli nie byli pewni, porozmawiać ze studentami i wykładowcami.

Skierniewicki Salon Edukacyjny - Hala OSiR / Fot. M.Chęcielewski19 marca 2010 odbyła się siódma edycja Skierniewickiego Salonu Edukacyjnego pod nazwą "In Future".

Tegoroczni maturzyści mogli zorientować się w wymaganiach rekrutacyjnych do wybranych przez siebie szkół wyższych lub, jeśli nie byli pewni, porozmawiać ze studentami i wykładowcami. Największą popularnością cieszyły się szkoły kosmetyczne. Na ich stoiskach można było zrobić sobie makijaż lub fryzurę. Oprócz uczelni prywatnych, nawet takich prestiżowych jak Akademia im. Leona Koźmińskiego, czy warszawski "Łazarski", można było odwiedzić stoisko Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach oraz Politechniki Łódzkiej.

- Szkoła zorganizowała nam wyjście na salon i bardzo się cieszę, że mogłem porozmawiać ze studentami, usłyszeć to co mnie interesuje, jak wygląda życie studenta, jak bardzo wymagające są różne kierunki - mówi jeden ze zwiedzających. - Osobiście już mam wybraną uczelnię. Będzie to Wojskowa Akademia Techniczna lub Szkoła Lotnictwa Wojskowego. Akurat widziałem stoisko, WAT, wziąłem więc ulotki - mówi Łukasz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.